Photoderm KID Mléko SPF 50+

Velmi vysoká ochrana schválena pediatry. Hravé textury.

Ochrana dětí

Normální pokožka kojenců a dětí.

Patent Buněčné Biochrany

Pro koho?

Pro celou rodinu (děti starší než 12 měsíců)
Jednoduchý k použití

Prokázaná účinnost

Vydrží opakované koupání.

 • Nabízí velmi vysokou ochranu před UVA/UVB
 • Aktivuje přirozenou obranyschopnost pleti a chrání před riziky poškození buněk
 • Modré zbarvení zajišťuje viditelnou, rovnoměrnou aplikaci
 • Po aplikaci rychle zmizí.
 • Hladká textura – Nemastné – Bez bílých stop
 • Velmi dobrá snášenlivost – Nekomedogenní – Neparfemovaný – Voděodolný
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  339,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Spojení UVA/UVB filtrů a patentu Buněčné bioochrany™ poskytuje dětem optimální ochranu před škodlivými účinky UV paprsků a také skutečnou vnitřní biologickou ochranu.

  Body Tělo
  Face Tvář

  Několikrát za den během vystavení slunečnímu záření

  • Krok 1 Nanášejte rovnoměrně a v dostatečném množství před vystavením slunečnímu záření (menší množství produktu snižuje úroveň UV ochrany).
  • Krok 2 Opakovaně nanášejte po plavání, osušení nebo sportu.

  Aplikujte na zdravou pokožku. Zabraňte kontaktu s tkaninami. Pro děti od 12 měsíců. Nevystavujte miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Dětská pokožka je kvůli svým vlastnostem křehká a citlivější. Vyžaduje speciální produkty péče o pleť, aby zůstala zdravá a přizpůsobila se prostředí. Kůže malých dětí vyžaduje speciální vysokou úroveň ochrany, která poskytuje ty nejlepší bezpečnostní záruky.

  Testováno pod pediatrickou kontrolou

  Zajišťuje viditelnou a rovnoměrnou aplikaci
  Modré zbarvení umožňuje vizuální kontrolu aplikace: 100 % (1)

  *Detaily studie

  Zajišťuje viditelnou a rovnoměrnou aplikaci
  Krátce po aplikaci modré zbarvení rychle zmizí
  a zůstane neviditelný povrchový film: 91 % (1)

  Voděodolné (2)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Aby se pokožka chránila před negativními účinky slunečního záření, spoléhá na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy ale projevují jako nedostatečné. Tento patentovaný komplex znovu posiluje obranný systém kožních buněk, aby tak zvýšil jejich odolnost vůči negativním účinkům slunečního záření. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!