Photoderm BRONZ Olej SPF 30

Suchý neviditelný olej. Podporuje a prodlužuje opálení.

Opalovací krémy pro bezpečné a bronzové opálení

Citlivá pokožka Fotoprotekce při opalování

Buněčná ochrana

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Prokázaná účinnost

Stimuluje přirozené opálení u 94 %uživatelů*

PHOTODERM HUILE BRONZ SPF36

  • Zaručuje vysokou UVA/UVB ochranu
  • KOMPLEXNÍ OCHRANA: chrání buňky před oxidačním stresem díky antioxidantu vitamínu E
  • Stimuluje, zintenzivňuje a trvale prodlužuje přirozené opálení
  • Vyživuje a hydratuje a zároveň zkrášluje pokožku

Pro obličej, tělo, & vlasy - Neviditelná textura - Nelepí - Nemastí - S vůní - Velmi dobrá kožní snášenlivost - Nekomedogenní - Použitelné na vlhkou i suchou pokožku - Velmi odolné vůči vodě a potu


Závazek k respektování vodních ekosystémů

Složení našich opalovacích produktů je bezpečné pro vodní ekosystémy včetně korálů.*

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Když vystavujeme naši pokožku slunci, vystavujeme ji 2 typům UV záření, UVA a UVB. Ty způsobují pokožce viditelné i neviditelné účinky, jakými jsou: - opálení nebo spálení. - oxidační stres a snížení obranyschopnosti kůže, které vedou k viditelným účinkům, jako je stárnutí kůže a rakovina kůže. Abychom těmto účinkům předešli, aniž bychom pokožku zatěžovali, vytvořila BIODERMA tzv. buněčnou ochranu. Ta doplní působení UVA/UVB filtrů, a chrání buňky před oxidačním stresem díky vitaminu E, který je silným antioxidantem. Komplex BRONZ, který je inovací společnosti BIODERMA, stimuluje přirozený biologický proces opalování, takže pokožka je chráněná před sluncem, aniž byste museli dělat kompromis v krásném opálení.

Face Tvář
Body Tělo
Hair scalp Vlasy a vlasová pokožka

Nanášejte několikrát denně při pobytu na slunci. Lze aplikovat na obličej, tělo i vlasy.

  • Krok 1 Naneste rovnoměrně a vydatně
    před pobytem na slunci (příliš malé množství produktu snižuje úroveň sluneční ochrany).
  • Krok 2 Znovu aplikujte po plavání nebo tření.
  • Krok 3 Před nanesením na obličej nastříkejte do dlaně.

Vyhněte se kontaktu s tkaninami. Dospělí: V případě, že se jedná o pokožku, která je v kontaktu s pokožkou, je třeba ji vyčistit. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte a důkladně. Kojence a malé děti nepouštějte na slunce. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví. Nezdržujte se na slunci příliš dlouho.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Vyživuje

produkt vyživuje pokožku u 97 % uživatelů (1)


Transparentní

Textura je neviditelná u 91 % uživatelů (1)


Snadno se používá

Může se nanášet na suchou i vlhkou pokožku (2)

*Detaily studie

Chrání buňky před oxidačním stresem díky CELLULAR BIOPROTECTION.

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Aby se pokožka chránila před poškozením buněk souvisejícím se sluněním, spoléhá se na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy mohou ukázat jako nedostatečné. Buněčná ochrana blokuje reakce volných radikálů, což vede k ochraně buněčných membrán. Pomáhá omezovat efekt foto-stárnutí pokožky a zlepšuje funkci kožní bariéry.

Ingredience

Typ pleti
Věk

1/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
1 recenze
Zobrazit všechny recenze
1/ 5
Velmi mastný, je nepříjemně cítit. Obličej mi po nanesení přípravku začal hodně pálit. Nevím, zda nebylo způsobeno v kombinaci s potem. Zakoupila jsem přípravek v lékárně, bohužel navíc v akci 2 1. Dosud jsem používala přípravek bioderma photoderm sprrej spf 30, 400 ml a s ním jsem byla vždy spokojena. Jediné plus tohoto přípravku je pěkná barva opálení. Pozn: až zmizlo první červené podráždění. lit. Nevím, zda nebylo v kombinaci s potem, ale pálení bylo dosti silné.
Tato recenze mi pomohla
0