Hydrabio Perfecteur SPF 30

Dermatologická péče o pleť pro perfektní výsledek.

Denní péče o pokožku

Dehydratovaná citlivá pokožka Fotoprotekce pro normální až suchou pokožku

Patent Aquagenium

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Prokázaná účinnost

Pleť je okamžitě hydratovaná: 95 %.*

 • Zakrývá nedokonalosti a jemné vrásky
 • Dlouhodobě pleť zjemňuje a projasňuje
 • Předchází stárnutí pleti a chrání před UV zářením
 • Dlouhodobě a intenzivně hydratuje
 • Velmí dobrá snášenlivost - nekomedogenní - vynikající podklad pod make-up
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  599,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Hydrabio Perfecteur SPF30 s patentovaným biologickým komplexem Aquagenium™ hydratuje pleť intenzivně, okamžitě a s dlouhodobými účinky.
  Znovu učí pleť, jak aktivovat své přirozené hydratační schopnosti stimulací produkce aquaporinů, vodních kanálů v pokožce, a udržet potřebnou vodu v rovnováze.
  Díky emulzi inspirované strukturou pokožky aktivní složky patentu Aquagenium™ pronikají hluboko a cíleně. Pleť tak znovu získá přirozenou hydratační kapacitu.

  Díky filtrům anti-UVA-UVB poskytuje vysokou ochranu proti škodlivým účinkům UV paprsků a předchází stárnutí pleti.

  Spojení jemných prášků s perlami okamžitě sjednotí problematickou pleť a jemné vrásky. Okamžitě dodává pleti jas, který je každým dnem intenzivnější. Díky jeho jemné a sametové textuře je pleť hladká, vyplněná a zářivá. Perfektní výsledek na pleti žen, které používají jen slabý nebo žádný make-up.

  Face Tvář
  Neck Krk

  Ráno

  • Krok 1 Po očištění naneste Hydrabio Perfecteur SPF30 na obličej a krk.
  • Krok 2 Jemně vmasírujte, než se úplně vstřebá.

  Vyhněte se kontaktu s očima. V případě alergické pokožky doporučujeme provést test na předloktí.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Každý den ztrácí pleť vodu a tato každodenní ztráta trápí všechny muže i ženy každého věku nebo typu pleti po celém světě. Pokožka je chytrý a dynamický ekosystém, který je v permanentní interakci s prostředím. Za normálních podmínek by se pokožka přirozeně znovu hydratovala, ale některé vnější faktory, jako například znečištění, UV záření, tabák, alkohol, únava, stres a klimatické změny, zvyšují dehydrataci pokožky, a oslabují tak její přirozené mechanismy. Pleť už není schopna správně regenerovat přirozenou hydrataci a je dehydratovaná. Pleť vypadá unaveně, začnou se tvořit jemné vrásky a objevuje se pocit pnutí. Pleť ztrácí svůj přirozený odstín a stává se mdlou.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Intenzivně hydratuje
  Pleť je po aplikaci hydratovaná: 95 % (1)

  Rozjasní obličej
  Pleť je po aplikaci rozjasněná: 75 % (1)


  *Detaily studie

  Intenzivně hydratuje
  Po 7 dnech používání pleť získá dlouhotrvající hydrataci: 90 % (1)
  Zanechává příjemné pocity na pleti: 81 % (3)

  Rozjasní obličej
  Po 7 dnech používání je pleť zářivější a jasnější: 75 % (1)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Voda a lipidy představují důležité složky pokožky a umožňují, aby zůstala hydratovaná. V případě své nerovnováhy není pokožka hydratovaná a přestane správně fungovat. Patentovaný komplex stimuluje syntézu kožních lipidů a expresi aquaporinů. Tyto „vodní kanálky“ se přirozeně nachází v pokožce a transportují vodu do kožních buněk. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!