Hydrabio Mléko

Čisticí mléko, které odličuje a zároveň hydratuje.

Produkt pro každodenní hygienu bez oplachování

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Prokázaná účinnost

+54 % hydratace za 2 hodiny.*

 • Jemně čistí pleť
 • Odstraňuje make-up z obličeje a očí
 • Hydratuje a zklidňuje
 • Pleť je po použití hebká
 • Velmi dobrá snášenlivost - Nekomedogenní - Není třeba oplachovat
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  439,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Každý den narušuje činnost kožních buněk znečištění, stres, chladné počasí apod. V důsledku toho je pak pleť dehydrovaná, napnutá s nepříjemnými pocity a ztrácí jas. Biologický patent Aquagenium™ vyvinutý ve výzkumných laboratořích BIODERMA, který je obsažený v Hydrabio Milk, znovu učí pleť, jak aktivovat své přirozené hydratační schopnosti stimulací produkce aquaporinů, vodních kanálů v pokožce, a udržet potřebnou vodu v rovnováze.

  Face Tvář
  Eyes Oči a oční víčka

  Ráno a večer – 7 dnů v týdnu

  • Krok 1 Aplikujte na vatový tampon.
  • Krok 2 Očistěte obličej a oči.
  • Krok 3 Doporučujeme pokračovat s Hydrabio Tonique (Toner).

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Dehydratace pleti vede k dyskomfortu: pocity pnutí a štípání, výskyt šupinek. Bez dostatku vody neplní povrchové vrstvy pleti svou funkci bariéry. V důsledku toho pleť ztrácí svou vláčnost a hebkost a stává se mdlou.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Hydratuje
  +54 % hydratace za 2 hodiny*

  *Detaily studie

  Hydratuje
  +37 % hydratace za 8 hodin*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Voda a lipidy představují důležité složky pokožky a umožňují, aby zůstala hydratovaná. V případě své nerovnováhy není pokožka hydratovaná a přestane správně fungovat. Patentovaný komplex stimuluje syntézu kožních lipidů a expresi aquaporinů. Tyto „vodní kanálky“ se přirozeně nachází v pokožce a transportují vodu do kožních buněk. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  5/5

  1 recenze
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  Monika T. | Suchá | 35–44 let | 20 Leden 2021 19h54
  Pro mě je toto odličovací mléko nezbytnou součástí ranní a večerní hygieny. Už po prvním použití tohoto mlíčka je vaše pleť jemná a krásně hydratovaná. Jeho předností je, že krásně odličuje make up i oční okolí. Pro mě nejlepší na trhu!
  Tato recenze mi pomohla
  0