Hydrabio Maska

Intenzivní hydratační krémová maska.

Příležitostná cílená péče o pokožku

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Prokázaná účinnost

Hydratační účinek: 8 h.*

 • Intenzivně hydratuje
 • Poskytuje trvalý komfort
 • Obnovuje vláčnost a jas pleti
 • Velmi dobrá snášenlivost - Nekomedogenní - Ochranná a hebká textura - Neparfemovaná
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  639,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Hydrabio Maska s patentovaným komplexem Aquagenium™ okamžitě a dlouhodobě poskytuje intenzivní hydrataci. Znovu učí pleť, jak zaktivovat své přirozené hydratační schopnosti stimulací produkce aquaporinů, vodních kanálů v pokožce, a udržet potřebnou vodu v rovnováze.

  Face Tvář
  Neck Krk

  Večer - Každý den v průběhu prvního týdne pro optimální výsledek, potom pokračujte jednou nebo dvakrát týdně.

  • Krok 1 Naneste silnou vrstvu prouktu Hydrabio Maska na obličej a krk po vyčištění pomocí Hydrabio H2O nebo Hydrabio Mléko (čisticí mléko).
  • Krok 2 Nechte působit 10 minut.
  • Krok 3 Vatovým tamponem odstraňte veškerý přebytečný produkt.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Každý den ztrácí pleť vodu a tato každodenní ztráta trápí všechny muže i ženy každého věku nebo typu pleti po celém světě. Pokožka je chytrý a dynamický ekosystém, který je v permanentní interakci s prostředím. Za normálních podmínek by se pokožka přirozeně znovu hydratovala, ale některé vnější faktory, jako například znečištění, UV záření, tabák, alkohol, únava, stres a klimatické změny, zvyšují dehydrataci pokožky, a oslabují tak její přirozené mechanismy. Pleť už není schopna správně regenerovat přirozenou hydrataci a je dehydratovaná. Pleť vypadá unaveně, začnou se tvořit jemné vrásky a objevuje se pocit pnutí. Pleť ztrácí svůj přirozený odstín a stává se mdlou.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Intenzivně hydratuje
  Hydratační účinek: 8 h*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Voda a lipidy představují důležité složky pokožky a umožňují, aby zůstala hydratovaná. V případě své nerovnováhy není pokožka hydratovaná a přestane správně fungovat. Patentovaný komplex stimuluje syntézu kožních lipidů a expresi aquaporinů. Tyto „vodní kanálky“ se přirozeně nachází v pokožce a transportují vodu do kožních buněk. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  5/5

  1 recenze
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  Monika T. | Dehydratovaná | 35–44 let | 20 Leden 2021 20h03
  Pokud hledáte masku, po které budete mít krásně hydratovanou pleť a po použití se budete cítit krásnější, je tato maska právě pro Vás. Já si jí dávám na noc a smyji až ráno. Pleť je krásně napnutá, jemná a šťavnatá. Při dehydrataci si ji dávám 2xtýdně. Je to můj miláček!
  Tato recenze mi pomohla
  0