BIODERMA JE ZNAČKOU SPOLEČNOSTI NAOS

Bioderma - focus on the skin

"Spíše než nadměrně ošetřovat pokožku je nutné ji naučit, jak správně fungovat“

 

Pod vlivem tohoto filozofického závazku vytvořil francouzský farmaceut a biolog Jean-Noël Thorel NAOS: tři sesterské značky, které jsou inspirovány pokožkou samotnou.

Přečtěte si více o společnosti NAOS.

NAOS má poslání inspirované humanistickou utopií.

Společnost NAOS nahlíží na pokožku jako na živý ekosystém, který nepřetržitě reaguje s okolním prostředím a který se v průběhu času mění. Ekobiologie se zrodila z této dynamické vize: tento přístup se radikálně liší od tradiční kosmetiky a je založený na respektování pokožky a znalosti její biologie.

Spojení slov „ekosystém“ a „biologie“ – tento pozitivní přístup, který respektuje pokožku, je založený na myšlence, že ekosystémy pokožky (biologie, fyziologie), jednotlivců (životní styl) a naší planety jsou nerozlučně propojené a navzájem se ovlivňují. Na základě těchto principů pomáháme pokožce, aby se adaptovala na prostředí a čerpala z vlastních zdrojů tak, abychom rozuměli tomu, proč je v nerovnováze, a dokázali obnovit její přirozené funkce

Tři značky inspirované filozofií NAOS – BIODERMA, Institut Esthederm a Etat Pur – se zrodily a zakořenily v tomto ekobiologickém přístupu a sdílejí stejné vědecké a humánní požadavky.

ecobiology approach
BIODERMA

BIODERMA: ekologie ve službách dermatologie.

Zachovat zdravou pokožku. Trvale.

www.bioderma.com

Esthederm

Institut Esthederm: ekologie ve službách estetiky.

Podporovat krásu v průběhu času.

www.esthederm.com

Etat Pur

Estat Pur: ekobiologie ve službách individuální péče o pokožku.

Dodávat pokožce jen to, co potřebuje. Nic víc a nic míň.

www.etatpur.com

BIODERMA je součástí celosvětové ambice společnosti NAOS a vytváří speciální závazek – zpřístupnit dermatologii nejširší veřejnosti, a sice s péčí a pozorností, která je věnována individualitě každé pokožky.

Care first. NAOS

My v BIODERMĚ jsme posedlí péčí, podporou a zlepšováním kvality života každého jednotlivce. Neustále hledáme inovace, abychom mohli nabídnout dermatologická řešení, která opravdu respektují pokožku a která se dají jednoduše používat každý den.

Náš přístup lze jednoduše shrnout do několika málo slov „péče na prvním místě“. Začínáme péčí o pokožku a doufáme, že prostřednictvím péče o pokožku uděláme více alespoň touto skromnou cestou.

Každý den se musí pokožka přizpůsobovat svému prostředí, které ovlivňuje její rovnováhu a zdraví. Znečištění, klimatické podmínky, UV paprsky, nemoc, léky, stárnutí... Všechny tyto faktory oslabují a porušují rovnováhu pokožky, potlačují její přirozenou o

Bioderma - woman

Pokožka se tak stává citlivější a reaktivnější. Mohou se objevit skvrny, zarudnutí a podráždění. Pokožka každého člověka reaguje v závislosti na své DNA různým způsobem.

Kromě těchto příznaků bere ekobiologie v úvahu také celkové prostředí jednotlivce. Jako značka založená na ekobiologii čerpá BIODERMA ze všech odborných znalostí o biologii a ekosystému pokožky, aby tak porozuměla všem vlastnostem pokožky a její neustálé interakci a mohla nabídnout řešení, které je přizpůsobené narušené funkci každé pokožky.

V BIODERMĚ je biologie ve službách dermatologie a ve službách zdraví.

Aniž bychom šli proti přirozeným procesům, je naše věda o složení založená na pozitivním přístupu: přesném a pečlivém výběru složek, které jsou přizpůsobené typům pokožky a danému použití a mají správné dávkování pro zdravou pokožku.

Abychom zajistili dlouhotrvající účinek, který respektuje i tu nejcitlivější pokožku, věříme, že je nutné brát v úvahu celý ekosystém pokožky.

Co řídí náš přístup:

Poskytnout pokožce prostředky, které jsou trvale silnější a lépe se adaptují na její prostředí. Abychom to splnili, volíme přitom čisté a vysoce kvalitní molekuly s cíleným biologickým mechanismem účinku.

Bioderma - Profound respect for the skin

Protože naše pokožka je schopná lépe absorbovat složky, které odráží její vlastní složení, upřednostňujeme biomimetické ingredience, které se přirozeně nachází v pokožce, nebo ingredience, které napodobují její přirozené funkce. Na problematickou pokožku se volí speciální aktivní ingredience, a to z důvodu jejich uznávané dermatologické účinnosti.

company- biology formulation

Zvažujeme interní i externí faktory. Věnujeme zvláštní pozornost biologickému mechanismu jako celku, abychom zajistili celkovou, přesnou a přiměřenou reakci.

Bioderma - Woman skin face

Pomáhat pokožce při adaptaci a znovuobnovení její rovnováhy. Všechna naše rozhodnutí se provádí v souladu s rovnováhou mezi 4 faktory: aktivní ingredience, přísné dávkování, smyslová zkušenost a jednoduché každodenní použití.

Bioderma - biology
Bioderma - Atoderm Intensive Baume

Naše produkty reprezentují náš ekobiologický přístup

- Oživují přirozené mechanismy pokožky

- Pomáhají pokožce, aby se přizpůsobila svému prostředí

- Respektují přirozenou biologii pokožky

- Zachovávají toleranci pokožky

To znamená, že naše produkty v sobě kombinují viditelný a trvalý účinek a přitom respektují každou citlivost.

NAOS vždy považuje transparentní složení a bezpečnost pokožky za nejvyšší prioritu.

  Ask. NAOS.com je online platforma, která uvádí všechny ingredience, patenty a technologie, jež se u produktů značky NAOS používají.

  U každé ingredience najdete informace o:

  • Její podstatě: co je to (vitamin, rostlinný výtažek, olej, máslo atd.)
  • Jejím původu: jak se získala (rostlinný výtažek, minerální, syntetický nebo biotechnologický původ atd.)
  • Její roli: jak funguje v dané formuli (zvláčnění, zklidnění, čištění, podoba textury atd.)

   

  Tato služba je k dispozici na Ask. NAOS.com nebo při naskenování QR kódu z našich produktů.

  • ask naos

   Něco můžete udělat sami na Ask.NAOS.com

   • 450 receptur
   • 650 ingrediencí
   • 40 patentů

  Stejně jako ostatní produkty, které NAOS navrhuje, tak jsou i dermatologické produkty BIODERMA vyvinuty a vyrobeny ve Francii.
  Jediné místo v Aix-en-Provence je odpovědné za veškeré průmyslové, výzkumné a vývojové aktivity NAOS, což umožňuje kompletní kontrolu hodnotového řetězce našich produktů.                           Společnost NAOS si nastavila nejpřesnější kritéria z hlediska farmaceutických průmyslových norem, jejichž výsledkem je jedinečná ekobiologická odbornost a kvalita.

  french quality design