BIODERMA je značka společnosti NAOS ve službách zdraví

Bioderma - focus on the skin

"Když pokožka trpí, měli bychom ji místo přehnané péče naučit, jak správně fungovat."

Z této vize vytvořil francouzský farmaceut a biolog Jean-Noël Thorel NAOS, společnost inspirovanou životem a poháněnou srdcem.

Zjistěte více o společnosti NAOS a jejím jedinečném přístupu, ekobiologii. Cílem ekobiologie je respektovat kožní ekosystém a zachovat jeho přirozené zdraví

BIODERMA je biologie ve službách dermatologie a dermatologie ve službách zdraví.

Bioderma - woman

Každý den se musí pokožka přizpůsobovat svému prostředí, které ovlivňuje její rovnováhu a zdraví. Znečištění, klimatické podmínky, UV paprsky, nemoc, léky, stárnutí. Všechny tyto faktory oslabují a porušují rovnováhu pokožky, potlačují její přirozenou obranyshopnost.

Pokožka se tak stává citlivější a reaktivnější. Mohou se objevit skvrny, zarudnutí a podráždění. Pokožka každého člověka reaguje v závislosti na své DNA různým způsobem.

Jsme přesvědčeni, že působení na viditelné příznaky nestačí. Abychom se o pokožku a její zdraví skutečně účinně starali, musíme ji chránit před vnějšími vlivy (počasí, léčba, znečištění), řešit příčiny její nerovnováhy a zároveň respektovat její přirozenost. Společně s dermatology a zdravotníky navrhujeme produkty, které budou působit preventivně a doplňovat dermatologickou léčbu.

Jádrem našich produktů je revoluční, ale respektující přístup, který NAOS posledních 40 let prosazuje: ekobiologie.

Ekobiologie je vědecký přístup, který kombinuje ekologii a biologii pokožky. Tento přístup, který se radikálně liší od tradiční kosmetiky, považuje pokožku za živý ekosystém, jehož přírodní zdroje a mechanismy je třeba chránit a zachovat.

Ekobiologie pochází z hlubokého porozumění pokožce. Pokožka je plná živých buněk, neustále se vyvíjí a přizpůsobuje našemu tělu i okolnímu světu. Náš přístup pomáhá pokožce přizpůsobit se vnějšímu prostředí a obnovit své přirozené funkce vlastními silami.

Ekobiologie je srdcem našich produktů proto, aby byly bezpečné, podporovaly kožní bariéru a účinkovaly s ohledem na citlivost pokožky. 

Kůže je dynamický ekosystém plný živých buněk, které interagují se svým prostředím. Zavázali jsme se vyvíjet produkty, které respektují tento ekosystém a které budou snadno vstřebány do pokožky. Proto jsme při výběru přísad a složení našich produktů stanovili velmi specifická kritéria: upřednostňujeme čisté přísady, které jsou již v pokožce přítomné nebo blízké přirozeným složkám pokožky.

Naše pokožka je živá, neustále se obnovuje, komunikuje a přizpůsobuje se. Pokožka je náš nejlepší spojenec. Proto naše produkty pomáhají pokožce přizpůsobit se a znovu získat rovnováhu tím, že podporují a posilují její přirozené mechanismy pokožky.

company- biology formulation

Pokožka je neustále ovlivňována vnějšími vlivy (klima, slunce / světlo, znečištění, hygienické návyky, oblečení, klimatizace…), ale také vnitřními vlivy (zdravotní stav, hormony, jídlo / strava, nálada, spánek, léky, kouření, fyzická aktivita …).

Když pokožka trpí nebo když je poškozená, myslíme si, že je důležité zvolit komplexní přístup a neřešit následky, ale příčiny problémů. Jen tak je zajištěný trvalý účinek.

our-company_act-on-causes-and-consequences-of-skin-imbalances

Příroda nejlépe ví, jak fungovat, jak růst, jak se vyvíjet, jak se přizpůsobit... Také pokožka je inteligentní živý orgán, který ví, jak dělat věci efektivně a udržitelně. Proto se snažíme napodobovat to, co dělá příroda nejlépe, a zdravá pokožka je naším prvním zdrojem inspirace. Fungování našich produktů se snaží co nejpřesněji napodobovat strukturu a mechanismy zdravé pokožky.

our-company_be-driven-by-biomimetism

Abychom respektovali každou citlivost pokožky a dlouhodobě chránili její zdraví, je ekobiologie srdcem všech našich produktů.

our-company_Ecobiology is-at-the-heart-of-all-our-products

V prevenci, přenosu nebo doprovázení dermatologických ošetření vám naše produkty pomáhají chránit zdraví pokožky. Díky našemu ekologickému přístupu, studiu biologie kůže s jejími vnitřními a vnějšími interakcemi, vám naše produkty pomáhají zlepšovat kvalitu života.

 • Dr Sandra Skotnicki interview
  Doktorka Sandra Skotnicki, , odborná asistentka na Lékařské fakultě Univerzity v Torontu.

  Ekobiologie je v podstatě interakce člověka s prostředím, která zachovává pokožku tak, jak má být.

  Doktorka Sandra Skotnicki, , odborná asistentka na Lékařské fakultě Univerzity v Torontu.

BIODERMA

Zachovat zdravou pokožku. Trvale.

www.bioderma-cz.com

Esthederm

Podporovat krásu v průběhu času.

www.esthederm.cz

Etat Pur

Dodávat pokožce jen to, co potřebuje. Nic víc a nic míň.

www.etatpur.com

Společnost NAOS se péči o pokožku věnuje už 40 let. Přístup Péče na prvním místě ztělesňuje naše ambice týkající se péče, kterou chce NAOS přivést do světa: zdraví, pohoda, pozornost, ohleduplnost, náklonnost a láska. Péče na prvním místě je princip, které řídí náš přístup k péči o pokožku, stejně jako o lidi a svět kolem nás.

Bioderma chce stále dávat své odborné znalosti v biologii do služeb dermatologie a pečovat a doprovázet pacienty na celém světě a jejich citlivou pleť.

Ve společnosti Bioderma se věnujeme péči, podpoře a zlepšování kvality života každého člověka. Neustále se snažíme inovovat a nabízet účinná dermatologická řešení, která skutečně respektují pokožku a která se snadno používají každý den.

Care first. NAOS

NAOS vždy považuje transparentní složení a bezpečnost pokožky za nejvyšší prioritu.

Ask NAOS.com je online platforma, která uvádí všechny ingredience, patenty a technologie, jež se u produktů značky NAOS používají.

U každé ingredience najdete informace o:

 • Její podstatě: co je to (vitamin, rostlinný výtažek, olej, máslo atd.)
 • Jejím původu: jak se získala (rostlinný výtažek, minerální, syntetický nebo biotechnologický původ atd.)
 • Její roli: jak funguje v dané formuli (zvláčnění, zklidnění, čištění, podoba textury atd.)

Tato služba je k dispozici na Ask NAOS.com nebo při naskenování QR kódu z našich produktů.

 • our-company_Ask.Naos

  Něco můžete udělat sami na Ask NAOS.com

  • 450 receptur
  • 650 ingrediencí
  • 40 patentů

Protože péče o druhé je klíčem našeho úsilí, nabízí vám NAOS (se značkami BIODERMA, Institut Esthederm a Etat Pur) osobní dermatologické poradenství.
Koučové NAOS vám pomohou lépe porozumět pokožce a péči o ni.
Náš tým specialistů vzdělaných v ekobiologii je tu, aby vám naslouchat, nabídl pomoc a byl  vaším průvodcem. 

Stejně jako ostatní produkty, které NAOS navrhuje, tak jsou i dermatologické produkty BIODERMA vyvinuty a vyrobeny ve Francii. Jediné místo v Aix-en-Provence je odpovědné za veškeré průmyslové, výzkumné a vývojové aktivity NAOS, což umožňuje kompletní kontrolu hodnotového řetězce našich produktů.

Společnost NAOS si nastavila nejpřesnější kritéria z hlediska farmaceutických průmyslových norem, jejichž výsledkem je jedinečná ekobiologická odbornost a kvalita.

our-company_french-quality