Photoderm SPOT-AGE SPF 50+

Antioxidační sluneční péče. Redukuje skvrny a vrásky.

Specifická ochrana

Po dermatologickém ošetření Skvrny způsobené sluncem, tmavé skvrny, fotostárnutí pokožky (předčasné stárnutí)

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Pro koho?

Dospělí
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky prokázaná účinnost

Snižuje známky stárnutí pokožky:
-13,4 % vrásek*

 • Zaručuje velmi vysokou širokospektrální ochranu [UVA/UVB, vysokoenergetické viditelné světlo, infračervené záření &; znečištění]
 • SUN ACTIVE DEFENSE: Technologie ochrany proti slunečnímu záření, posílená proti UVA záření
 • 8hodinová hydratace
 • Lehká &; suchá na dotek gelovo-krémová textura
 • Proti skvrnám: Zesvětlující účinek, zvyšuje homogenitu pleti díky vitamínu C. Pomáhá předcházet vzniku nových skvrn. Antioxidační ochrana
 • Snižuje známky fotostárnutí:
 • 13,4 % hloubky vrásek
 • +15 % pevnosti pleti
 • + 20,3 % pružnosti pleti

Nelepí- Nemastí- Výborný podklad pod make-up- Parfémovaný- Velmi dobrá kožní a oční snášenlivost- Nekomedogenní- Odolný vůči vodě, teplu a vysoké vlhkosti

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

"Stařecké skvrny" (neboli lentigo) a nadměrné vystavování se slunci jsou spojeny s hlubším poškozením pokožky, které se na povrchu projevuje vznikem pigmentových skvrn. Je proto důležité, aby produkty, které používáme, působily na příslušné biologické mechanismy v naší pleti, které tyto problémy způsobují. Photoderm SPOT-AGE SPF 50+byl proto vyvinut na základě specifického spojení tří vzájemně se doplňujících biologicky aktivních látek, uznávaných dermatology, které působí na antioxidační obranu, regulaci pigmentových skvrn a regeneraci kůže: Vitamín C - Vitamín E - Centella asiatica - Vitamín E a Vitamín C jsou ve své biologicky aktivní formě (zvané kyselina L-askorbová) vysoce stabilní. Poskytují doplňkovou antioxidační ochranu před účinky širokého spektra slunečního záření. Pomáhají také předcházet vzniku nových skvrn - Vitamin E je užíván ve své nejpřirozenější a nejaktivnější formě (alfa-tokoferol). Blokuje radikálové reakce, což umožňuje chránit buněčné membrány a omezit účinky fotostárnutí pleti způsobené oxidačním stresem a znečištěním prostředí. - Centella asiatica zabraňuje poškození pokožky a regeneruje jí. Široké spektrum ochrany (UV - viditelné světlo - infračervené záření) - Technologie "SUN ACTIVE DEFENSE" namísto zatěžování pokožky posiluje její sebeobranné schopnosti, aby kompenzovala biologické dopady UVA. Kombinace slunečních filtrů a biologické ochrany přináší posílenou ochranu proti UVA záření, viditelnému světlu, infračervenému záření a znečištění ovzduší, a zabraňují, příp. podporují redukci viditelných známek fotostárnutí (skvrny, vrásky, ztráta pevnosti pleti). Produkt má tekutou a příjemnou texturu a vybízí tak ke každodennímu používání. Proto je pravým dermatologickým přípravkem v péči o pokožku, která je vystavena slunci.

Face Tvář
Neck Krk

Aplikujte denně pro minimalizaci rizika pigmentace.

 • Krok 1 Naneste rovnoměrně a vydatně
  denně na obličej a krk před pobytem na slunci (příliš malé množství produktu snižuje úroveň sluneční ochrany).
 • Krok 2 Pro zachování ochrany aplikujte znovu po pocení, plavání nebo sušení ručníkem.

Vyhněte se kontaktu s tkaninami. Dospělí: Dospělí se mohou v případě potřeby chránit před slunečním zářením. Aplikujte na zdravou pokožku. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví i při použití ochrany proti slunci.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Poskytuje širokospektrální ochranu

Velmi vysoká ochrana UVA/UVB, HEVL, IR & ochranu proti znečištění


Lehká textura

Příjemná textura pro 100 % uživatelů (2)

Neviditelná textura pro 99 % uživatelů (2)

Nelepí se pro 96 % uživatelů (2)


Zvláčňující

8hodinová hydratace (3)

*Detaily studie

Snižuje známky fotostárnutí

-13,4 % Vrásky (1)

+15 % Pevnost pleti (1)

+20, 3 % Pružnost pleti (1)


Působí proti skvrnám

Pomáhá předcházet vzniku skvrn a redukuje je u 98 % uživatelů (2)


Zachovává zdraví pokožky

+24 % ochrana imunitní obrany pokožky (4)

+26 % ochrana proti oxidačnímu stresu (4)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Ingredience

Typ pleti
Věk

0/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!