Photoderm NUDE Touch MINERAL velmi světlý SPF 50+

Minerální sluneční péče s efektem přirozené pokožky.

Opalovací krémy pro bezpečné a bronzové opálení

Smíšená až mastná pokožka Alergie na chemické filtry

SUN ACTIVE DEFENSE

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Oceněný

Prokázaná účinnost

8H regulace kožního mazu.*

  • Zaručuje velmi vysokou ochranu proti UVA/UVB záření díky 100% minerálním filtrům a ochranu proti viditelnému světlu díky oxidům železa
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technologie ochrany proti slunečnímu záření, posílená proti UVA záření
  • Zlepšuje kvalitu kožního mazu a omezuje vznik nových nedokonalostí díky patentovanému patentu Fluidactiv™ v kombinaci s kyselinou salicylovou a kapryloylglycinem.
  • Zvýrazňuje a zvyšuje zářivost pleti s efektem holé pleti
  • Zajišťuje 8h regulaci kožního mazu, zanechává suchý dotek & pudrový efekt
  • Ultra lehká & fluidní textura
  • Hladká aplikace

Neparfemovaný - Vynikající podklad pod make-up - Velmi dobrá kožní a oční snášenlivost - Nekomedogenní - Odolný vůči vodě, vysokým teplotám a vlhkosti


Závazek k respektování vodních ekosystémů

Složení našich opalovacích produktů je bezpečné pro vodní ekosystémy včetně korálů.*

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Lidé s mastnou a smíšenou nebo aknózní pletí často bojují s její nedokonalostmi, s kterými se automaticky pojí typ jejich pleti. Např. pupínky, tmavé nebo začervenalé skvrny. Při kontaktu se sluncem pak vznikají další nedokonalosti, nebo se zhorší stav těch, které již na pleti jsou. Skvrny jsou tmavší a výraznější, póry jsou viditelnější a červené skvrny se vrací v plné síle. Photoderm NUDE Touch SPF 50+ je přizpůsoben smíšené i mastné pleti. 1. Díky 100% minerálním slunečním filtrům chrání před UVB i UVA zářením a viditelným světlem. Pokožku nepřetěžuje, a navíc posiluje sebeobranné schopnosti pokožky proti biologickým dopadům UVA záření. Kombinuje UV filtry a patentovanou biologickou ochranu, která zlepšuje schopnost pokožky bránit se, a podílí se tak na dlouhodobé péči o pleť a její zdraví. A to i při jejím vystavení slunci. 2. Technologie "LIQUID TO POWDER": Při aplikaci se těkavé látky odpařují a vytváří tak velmi příjemnou hedvábnou texturu krému. Ten se dobře roztírá, a je tak možné rovnoměrné rozprostření pigmentů a filtrů po celé pokožce, takže jí dokonale chrání. Hydratační látky pronikají do povrchových vrstev pokožky a na pleti tak zanechává pudrový, matný vzhled. 3. Patent Fluidactiv™ v kombinaci s kapryloylglycinem reguluje den po dni množství a kvalitu produkovaného kožního mazu, a tím zabraňuje vzniku dalších nedokonalostí. Aby dokonale vyhovoval potřebám smíšené až mastné pleti, kyselina salicylová se postará o vyhlazení struktury a zvýšení zářivosti pleti.

Face Tvář
Neck Krk

Ke každodennímu použití po aplikaci hydratační péče o pleť. K dispozici také ve světlém a zlatém odstínu.

  • Krok 1 DOBŘE protřepejte, dokud neuslyšíte chrastivý zvuk, který aktivuje obsah.
  • Krok 2 Používejte po aplikaci hydratační péče o pleť. Rovnoměrně a vydatně naneste na obličej a krk (malé množství produktu snižuje úroveň ochrany před sluncem).
  • Krok 3 Po pocení, plavání nebo osušení ručníkem aplikujte produkt znovu, abyste zachovali ochranu.

Vyhněte se kontaktu s tkaninami. Dospělí: V případě, že se na pokožce objeví stopy po poškození, je nutné ji ošetřit. Aplikujte na zdravou pokožku. Nadměrné vystavování se slunci může poškodit zdraví i při použití sluneční ochrany.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Sjednocuje barvu pleti

Barva pleti je sjednocená u 97 % uživatelů (1)

Dodává pleti přirozený lesk u 97 % uživatelů (1)

Nezanechává stopy u 89 % uživatelů (1)


Suchý a pudrový povrch

Suchý povrch na dotek u 91 % uživatelů (1)

Mimochodem proti lesk pro 88 % uživatelů (1)

Zanechává pokožku jemnou pro 91 % uživatelů (1)

Efekt holé pokožky pro 91 % uživatelů (1)

*Detaily studie

Anti- lesk

Výrazný zmatňující účinek během 8H (2)

Omezuje tvorbu kožního mazu po 21 dnech u 85 % uživatelů (1)


Snižuje nedokonalosti

Po 21 dnech jsou nedokonalosti redukovány u 71 % uživatelů(1)

Pomáhá snižovat známky, jako jsou jizvy po akné, po 28 dnech používání (3)


Zachovává zdraví pokožky

+24 % ochrana imunitní obrany pokožky (4)

+26 % ochrana proti oxidačnímu stresu (4)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

aktivní ochrana proti slunci

Změny na úrovni kvality a množství kožního mazu vedou k nedokonalostem. Tento unikátní patent zamezuje houstnutí kožního mazu, ucpávání póru a tvorbě nedokonalostí.

Ingredience

Typ pleti
Věk

5/5

1 recenze
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
5/ 5
Používám již dva roky namísto makeupu. Mám citlivou pleť, mastnou a rosaceu a tento fluid je jediný SPF, který moje pleť snese. Neštípou po něm oči a to nanáším i na oční víčka.
Tato recenze mi pomohla
0