Photoderm MAX Opalovací mlha SPF 50+

Velmi vysoká ochrana bez roztírání.

Opalovací krémy pro bezpečné a bronzové opálení

Citlivá pokožka

Patent Buněčné Biochrany

Pro koho?

Pro celou rodinu (děti starší než 3 roky)
Jednoduchý k použití

96 % dotazovaných považovalo texturu za příjemnou.*

 • Nabízí velmi vysokou úroveň ochrany v celém slunečním spektru UVA-UVB a díky aktivní složce s antioxidačními účinky chrání před škodlivými vlivy UV paprsků a volných radikálů
 • Jednoduché použití díky neroztíratelné aplikaci
 • Poskytuje okamžitý osvěžující účinek
 • Bez roztírání – Lze aplikovat na vlhkou pokožku – Vícepolohový uzávěr, nepřetržitý postřik – Nekomedogenní – Vysoce voděodolný
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  529,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Společně s filtry UVA/UVB nabízí Photoderm MAX Aquafluid optimalizovanou ochranu před škodlivými účinky UV paprsků (sluneční spálení, alergie na slunce atd.) v kombinaci s interní biologickou ochranou: patent Buněčné bioochrany™. Tento patent aktivuje přirozenou obranu, chrání buňky a předchází stárnutí pokožky.

  Body Tělo
  Face Tvář

  Před sluněním a opakovaně každé 2 hodiny

  • Krok 1 Nastříkejte rovnoměrně a v dostatečném množství ve vzdálenosti 20 cm od pokožky (menší množství produktu snižuje úroveň ochrany).
  • Krok 2 Před aplikací na obličej nastříkejte na dlaň.
  • Krok 3 Opakovaně nanášejte po plavání, setření nebo sportu.

  Nanášejte na zdravou pokožku. Zbarvení produktu je důsledkem kombinace filtrů. Zabraňte kontaktu s tkaninami. Pro děti starší 3 let. Nevystavujte miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Ne všechny typy pokožky reagují stejným způsobem na sluneční záření, protože každý jednotlivec má svou vlastní citlivost na záření, která je daná jeho/jejím fototypem.

  Přináší okamžitý osvěžující účinek
  92 % dotazovaných považovalo texturu za osvěžující*

  Snadná opakovaná aplikace
  96 % dotazovaných považovalo texturu za příjemnou*

  100 % dobrovolníků uvádí snadné použití produktu a zdůrazňuje, že produkt je ideální pro muže a místa s ochlupením*
  96 % dobrovolníků považovalo texturu a balení za vhodné k používání při cvičení*

  *Detaily studie

  Vysoce voděodolný

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Aby se pokožka chránila před negativními účinky slunečního záření, spoléhá na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy ale projevují jako nedostatečné. Tento patentovaný komplex znovu posiluje obranný systém kožních buněk, aby tak zvýšil jejich odolnost vůči negativním účinkům slunečního záření. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!