Photoderm M světlý SPF 50+

Účinný proti melasmě. Vysoké krytí a matující účinek.

Specifická ochrana

Pokožka s nadměrnou pigmentací Hyperpigmentace způsobená modrým světlem

BLUE LIGHT DEFENSE

Pro koho?

Dospělí, Těhotné a kojící ženy
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky prokázaná účinnost

Patentovaná inovace: Nejvyšší ochrana proti modrému světlu na trhu*

Photoderm M SPF50+ CLAIRE

- 61% OCHRANA PROTI MODRÉMU SVĚTLU: Zabraňuje opakovanému výskytu melasmy

-SUN ACTIVE DEFENSE: Technologie ochrany proti slunečnímu záření, posílená proti UVA záření

- Zjasňuje stávající tmavé skvrny díky glabridinu

-Sjednocuje vzhled pleti: Vysoká koncentrace pigmentů, vysoké krytí bez efektu masky

- 8hodinová matující a pudrová úprava


Závazek k respektování vodních ekosystémů

Složení našich opalovacích produktů je bezpečné pro vodní ekosystémy včetně korálů.*


Vhodný pro těhotné a kojící ženy - Gel-krémová textura - Nelepí- Nemastí - Neparfémovaný - Velmi dobrá kožní a oční snášenlivost - Nekomedogenní - Odolný vůči vodě, teplu a vysoké vlhkosti

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

UVB a UVA jsou hlavními spouštěcími faktory hyperpigmentace. Nedávno bylo také prokázáno, že hlavním spouštěcím prvkem melasmy je viditelné světlo, a to zejména jeho část, tzv. modré světlo. Photoderm M SPF 50+ byl ve spolupráci s dermatology přizpůsoben tak, aby řešil příčiny i následky melasmy: - Poskytuje nejvyšší ochranu proti modrému světlu na trhu: 61 %*, aby se zabránilo recidivě. - Nové patentované složení obohacené o glabridin také biologicky reguluje proces pigmentace, a pomáhá tak předcházet nebo alespoň omezit vznik nových pigmentových skvrn a zlepšuje vzhled již existujících skvrn. - Vysoká koncentrace pigmentů má schopnost zastavit již probíhající poškození modrým světlem. Umožňuje vysoké krytí, které dokonale zakryje tmavé skvrny, a má příjemnou pudrovou texturu, která pleť zmatňuje. - Technologie "SUN ACTIVE DEFENSE" namísto přetěžování pleti posiluje její sebeobranné schopnosti a kompenzuje biologické dopady UVA záření. Přináší antioxidační ochranu a udržuje obranyschopnost pleti pod vlivem slunečního záření. Kombinuje špičkovou technologii a příjemnou aplikaci, aby podpořil jeho každodenní používání a zvýšil tak šanci na úspěch při prevenci patologických stavů a jejich příp. opakování. Proto je pravým dermatologickým přípravkem v péči o pokožku, která je vystavena slunci.

Face Tvář
Neck Krk

Aplikujte denně pro minimalizaci rizika pigmentace.

  • Krok 1 Nanášejte rovnoměrně a vydatně denně na obličej a krk před pobytem na slunci (příliš malé množství produktu snižuje úroveň ochrany před sluncem).
  • Krok 2 Po pocení, plavání nebo osušení ručníkem aplikujte krém znovu, abyste si udrželi ochranu.

Používejte Photoderm M SPF50+ denně ráno a často jej opakujte. Pro optimální účinek proti skvrnám kombinujte s řadou Pigmentbio.

  • Krok 1 Pleť čistěte micelární vodou Pigmentbio H2O.
  • Krok 2 Nanášejte Photoderm M SPF50+ rovnoměrně a vydatně denně na obličej a krk před pobytem na slunci (malé množství produktu snižuje úroveň ochrany před sluncem).
  • Krok 3 Aplikaci často opakujte.
  • Krok 4 V noci aplikujte Pigmentbio C-Concentrate.

Vyhněte se kontaktu s tkaninami. Dospělí:

produkt na ošetření pokožky je vhodný pro děti, které mají problémy s pokožkou. Aplikujte na zdravou pokožku. V případě kontaktu s očima je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Nadměrné vystavení slunečnímu záření může poškodit zdraví i při použití ochrany proti slunečnímu záření.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Vysoké krytí

Dokonale kryje hyperpigmentační skvrny pro 98 % uživatelů (2)


Matuje

Matuje po celý den pro 97 % uživatelů (2)


Žádný efekt masky

Sjednocuje bez zanechání masky-. efekt u 88 % uživatelů (2)


Pudrový efekt

Příjemný pudrový efekt u 90 % uživatelů (3)

*Detaily studie

Zabraňuje vzniku melasmy

Zabraňuje zhoršování melasmy u 96 % uživatelů (2)


Zlepšuje melasmu

Snížení modifikovaného indexu závažnosti melasmatických ploch (mMASI) téměř o 1/3 (3)

Zjasňuje pleť u 90 % uživatelů (2)


*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

ochrana proti modrému záření

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : špičková ochrana proti slunci, zesílená proti UVA paprskům. Spojení UV filtrů a biologické ochrany, která zlepšuje schopnost sebeobrany pokožky a pomáhá udržet dlouhodobou péči o její zdraví na slunci.

Ingredience

Typ pleti
Věk

2/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
1 recenze
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
2/ 5
Krém je tuhý, velmi špatně se na pleti roztírá, tvoří
Tato recenze mi pomohla
0