Photoderm Krém netónovaný SPF 50+

Sjednocující 8hodinová hydratační sluneční péče s lehkou texturou.

Opalovací krémy pro bezpečné a bronzové opálení

Citlivá pokožka Po pobytu na slunci

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Technologie SUN ACTIVE DEFENSE

Zvýšení ochranných mechanismů pokožky o 24 % *

  • Zaručuje velmi vysokou UVA/UVB ochranu
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technologie ochrany proti slunečnímu záření, posílená proti UVA paprskům
  • 8hodinová hydratace
  • Zanechává pleť pružnou a příjemnou

Neviditelná textura - Nelepí - Nemastí - Vynikající podklad pod make-up - Neparfemovaný - Velmi dobrá kožní a oční snášenlivost - Nekomedogenní - Odolný proti vodě, teplu a vysoké vlhkosti


Závazek k respektování vodních ekosystémů

Složení našich opalovacích produktů je bezpečné pro vodní ekosystémy včetně korálů.*

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Když vystavujeme naši pokožku slunci, vystavujeme ji 2 typům UV záření: - UVB, které představuje 5 % UV spektra a je zodpovědné za viditelné účinky, jako je opálení nebo spálení. - UVA, které představuje 95 % UV spektra, proniká hlouběji do vrstev kůže, a je zodpovědné za účinky oku neviditelné, jakými jsou oxidační stres nebo snížení obranyschopnosti kůže. Ty ve svém důsledku vedou k viditelným důsledkům, jako jsou stárnutí kůže nebo rakovina kůže. Aby se předešlo těmto vedlejším účinkům a zároveň se pokožka nepřetěžovala, vytvořila BIODERMA technologii "SUN ACTIVE DEFENSE", pokročilou ochranu proti slunečnímu záření se zvýšenou ochranou proti UVA záření. Kombinuje UV filtry a patentovanou biologickou ochranu, která zlepšuje schopnost pokožky bránit se. Dlouhodobě tak pečuje o zdraví pokožky, která je vystavená slunci, a navíc umožňuje: +24 % ochrany imunitní obrany pokožky* +26 % ochrany proti oxidačnímu stresu*.

Face Tvář
Neck Krk

Nanášejte několikrát denně při pobytu na slunci. Lze použít samostatně nebo jako podklad pod make-up. K dispozici také ve světlém odstínu.

  • Krok 1 Aplikujte rovnoměrně a vydatně
    denně na obličej a krk před pobytem na slunci (příliš malé množství produktu snižuje úroveň sluneční ochrany).
  • Krok 2 Pro zachování ochrany aplikujte znovu po pocení, plavání nebo sušení ručníkem.

Vyhněte se kontaktu s tkaninami. Dospělí: V případě, že se na pokožce objeví stopy po opalování, je třeba ji vyčistit. Aplikujte na zdravou pokožku. Nadměrné vystavení se slunci může poškodit zdraví i při použití ochrany proti slunci.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Příjemné používání

Neviditelný finiš pro 95 % uživatelů (1)

Nezanechává pleť mastnou po celý den pro 89 % uživatelů (1)

Zanechává pleť pružnou a příjemnou pro 97 % uživatelů (2)

*Detaily studie

Zachovává zdraví pokožky

+24 % Ochrana imunitní obrany pokožky(3)

+26 % Ochrana proti oxidačnímu stresu (3)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Ingredience

Typ pleti
Věk

0/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!