Chybová zpráva

No matching provider found.

Photoderm AR velmi světlý SPF 50+

Reguluje zarudnutí. Sjednocující a zklidňující účinek.

Specifická ochrana

Citlivá pokožka se sklony k začervenání

Patent Rosactiv ™

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Klinicky prokázaná účinnost

31 % Snížení závažnosti rosacey*

PHOTODERM AR SPF50+

  • Zaručuje velmi vysokou UVA/UVB ochranu
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technologie ochrany proti slunečnímu záření, posílená proti UVA záření
  • Zklidňuje a redukuje zarudnutí díky komplexu Rosactiv™
  • Pomáhá regulovat reakci pokožky a zabraňuje vzniku nových vyrážek
  • 8hodinová hydratace
  • Sjednocující přírodní odstín

Krémová textura - Nelepí - Nemastí - Neparfémovaná - Velmi dobrá kožní a oční snášenlivost - Nekomedogenní - Odolná vůči vodě


Závazek k respektování vodních ekosystémů

Složení našich opalovacích produktů je bezpečné pro vodní ekosystémy včetně korálů.*

 

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Pokud pleť trpí trvalým zarudnutím, může být sluneční záření dalším faktorem, který přispívá ke zhoršení. Proto, aby nedocházelo k zarudnutí, je nezbytná prevence - ale jenom ona nestačí. Naše pleť potřebuje přizpůsobenou fotoprotekci, která poskytuje nejlepší UVA-UVB ochranu. Photoderm AR velmi světlý SPF 50+ poskytuje velmi vysokou sluneční ochranu, která navíc poskytuje zklidňující biomimetický účinek, který kombinuje: - komplex Rosactiv™, který omezuje výskyt zarudnutí - vitamin E, který přirozeně chrání před oxidačním stresem - technologii "SUN ACTIVE DEFENSE", která namísto zatěžování pokožky posiluje její sebeobranné schopnosti a kompenzuje biologické dopady UVA záření. Přináší antioxidační ochranu a podporuje obranyschopnost pokožky před sluncem. Produkt je dokonalým řešením v rámci péče o pokožku proti slunečnímu záření a zároveň redukuje zarudnutí pleti. Produkt má přirozený odstín, který se přizpůsobí všem typům pleti, a vyhoví i té nejcitlivější.

Face Tvář
Neck Krk

Nanášejte několikrát denně.

  • Krok 1 Rovnoměrně a vydatně naneste na obličej a krk před pobytem na slunci (příliš malé množství produktu snižuje úroveň ochrany před sluncem).
  • Krok 2 Po pocení, plavání nebo osušení ručníkem aplikujte znovu, abyste zachovali ochranu.

Vyhněte se kontaktu s tkaninami. Dospělí: Dospělí se mohou obávat, že by se jejich pokožka mohla poškodit. Aplikujte pouze na zdravou pokožku. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví i při použití ochrany proti slunci.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Zarudnutí je způsobeno především rozšířením a oslabením drobných krevních cévek v kůži. Patentovaný komplex Rosactiv™ působí na faktory, který způsobují změny v mikrocévách.

Výsledky ověřené klinickými studiemi

Zklidňuje

Zklidňuje pleť u 92 % uživatelů (1)

Zanechává pleť v pohodlí u 100 % uživatelů (1)


Hydratuje

8hodinová hydratace (2)


Sjednocuje

Sjednocuje pleť u 92 % uživatelů (1)

.

*Detaily studie

Snižuje zarudnutí a předchází mu

Zčervenání se snižuje u 96 % uživatelů(1)

Pomáhá kontrolovat reakce pokožky u 88 % uživatelů(1)

Předchází vzniku nových vyrážek. u 92 % uživatelů(1)


Zachovává zdraví pokožky

+24 % ochrana imunitní obrany pokožky (3)

+26 % ochrana proti oxidačnímu stresu (3)


*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Začervenání je způsobeno primárně kvůli dilataci a oslabení mikrocévek. Tato technologie redukuje VEGF faktor a zabraňuje dilataci cév.

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : špičková ochrana proti slunci, zesílená proti UVA paprskům. Spojení UV filtrů a biologické ochrany, která zlepšuje schopnost sebeobrany pokožky a pomáhá udržet dlouhodobou péči o její zdraví na slunci.

Ingredience

Typ pleti
Věk

0/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!