Nodé A Šampon

Zklidňující šampon pro citlivou a podrážděnou pokožku hlavy.

Produkt pro každodenní hygienu s oplachováním

Citlivá a podrážděná vlasová pokožka

Patent Non-detergence

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Prokázaná účinnost

90 % dobrovolníků, kteří používali Nodé A šampon a masku, zpozorovalo zklidnění pokožky hlavy.*

NODE A SHAMPOOING

 • Jemně čistí
 • Zklidňuje podráždění a svědění
 • Chrání vlasy
 • Podporuje jemnost a lesk vlasů
 • Vlasy ho dobře snáší a je neškodný pro oči
 • *Detaily studie

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Princip produktu Nodé = No detergence. Jako všechny ostatní Nodé šampony, tak i Nodé A je vyrobený z jemného čisticího základu, který respektuje rovnováhu vlasů a pokožky hlavy. Díky svým hydratačním a zklidňujícím vlastnostem pomáhá D-Panthenol redukovat podráždění pokožky hlavy. Jeho hydroskopické vlastnosti a role při vytváření kožní bariéry zlepšují hydrataci na úrovni zrohovatělé vrstvy, a tím předchází pocitům dyskomfortu na podrážděné pokožce hlavy. Patentovaný komplex D.A.F.TM zvyšuje práh tolerance pokožky.

  Hair scalp Vlasy a vlasová pokožka

  Časté používání

  • Krok 1 Napěňte jemnou masáží.
  • Krok 2 Opláchněte a aplikaci opakujte.
  • Krok 3 Nechte působit 1 minutu.
  • Krok 4 Důkladně opláchněte.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Citlivá pokožka hlavy se vyznačuje svěděním, zarudnutím a podrážděním. K faktorům, které spouštějí podráždění, patří horko, chlad, znečištění, emoce, suchý nebo vlhký vzduch, voda a šampon.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Zklidňuje podráždění a svědění
  90 % dobrovolníků, kteří používali Nodé A šampon a masku, pozorovalo zklidnění pokožky hlavy*

  *Detaily studie

  Podporuje hebkost a lesk vlasů
  Jemnější vlasy: 100 %.*
  Lesklejší vlasy: 95 %*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Použití určitých typů produktů hygieny může změnit ochranný film pokožky a zapříčinit vznik nedokonalostí. Vyvinuto výzkumem NAOS, Nodé je první ne-detergentní šampon, který jemně čistí a přitom chrání hydrolipidický film.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!