Nodé G Šampon

Čisticí šampon speciálně vyvinutý na mastné vlasy.

Produkt pro každodenní hygienu s oplachováním

Vlasy se sklonem k mastnotě

D.A.F. Patent

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Prokázaná účinnost

Vlasy se přestávají mastit: 90 %

 • Jemně čistí
 • Reguluje tvorbu mazu
 • Čistí pokožku hlavy
 • Oddaluje promaštění vlasů
 • Výborná tolerance vlasové pokožky i očí
  *Detaily studie

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Princip produktu bez chemických látek: jako šampony Nodé, i Nodé G je vyrobený z jemného čisticího základu, který respektuje rovnováhu vlasů a pokožky hlavy. Výborná snášenlivost.

  Hair scalp Vlasy a vlasová pokožka

  Pro každodenní použití

  • Krok 1 Napěňte jemnou masáží.
  • Krok 2 Důkladně opláchněte.
  • Krok 3 V případě potřeby celý postup opakujte.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Mastná pokožka hlavy se vyznačuje mastnými kořínky a nepěkným celkově mastným vzhledem. Vlasy jsou splihlé. Problém způsobuje nadměrná aktivita mazových žláz.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Reguluje tvorbu mazu
  Mastné vlasy se redukují: 90 %.*
  Pokožka hlavy je méně mastná: 85 %.*
  Vlasy jsou méně mastné: 85 %*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!