Nodé Fluid Šampon

Šampon bez detergentů, který čistí, chrání a respektuje pokožku hlavy.

Produkt pro každodenní hygienu s oplachováním

Všechny typy vlasů

Patent Non-detergence

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Nodé Fluide chrání hydrolipidický film.

 • Jemně čistí
 • Obnovuje lesk a zářivost vlasů
 • Může být požíván jako udržující léčba po dermatologické léčbě - Vhodné pro keratinové ošetření (Brazilian hair straightening) - Jemná parfemace
  Doporučená cena
  409,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  První inovace laboratoří BIODERMA. Nodé je šampon, který respektuje biologickou rovnováhu křehkých vlasů a pokožky hlavy. Díky jeho jemnému čisticímu základu, který vznikl jako jedinečná kombinace povrchových látek, účinně myje a přitom respektuje hydrolipidický film vlasů i pokožky hlavy.

  Hair scalp Vlasy a vlasová pokožka

  Ráno a/nebo večer - 7 dnů v týdnu

  • Krok 1 Napěňte jemnou masáží.
  • Krok 2 Důkladně opláchněte.
  • Krok 3 V případě potřeby celý postup opakujte.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Použití určitých čisticích složek může oslabit ochranný film vlasové pokožky a způsobit tak nerovnováhu. Společnost NAOS Research vytvořila Nodé, první čisticí proces vhodný na pokožku hlavy a vlasy, který neobsahuje detergenty. Jemný šampon vlasy účinně myje a zároveň uchovává ochranný hydrolipidový film na povrchu pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Kvůli vnějšímu stresu může být pokožka reaktivní a citlivá. Patentovaný komplex zvyšuje práh tolerance pokožky – bez ohledu na její typ, aby byla odolnější. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!