Cicabio Krém+ SPF 50+

1. ekobiologický obnovující a zklidňující krém, který pomáhá chránit před vznikem hyperpigmentace*. Napomáhá zajišťovat optimální hojení při zachování ekosystému pokožky.

Novinka

Příležitostná cílená péče o pokožku

Oslabená pokožka Oslabená citlivá pokožka vystavená slunci

Technologie Antalgicine

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)
Family convenient Vhodný pro celou rodinu

PROKÁZANÁ ÚČINNOST

-16,7% hyperpigmentace od D3**

CICABIO CREME+ SPF50+

Hloubkově reparuje epidermis, aby se zabránilo vzniku jizev Zklidňuje pocity svědění a nepohodlí Zabraňuje na kůži hyperpigmentačním skvrnám Ochraňuje pokožku před vnějšími vlivy díky své struktuře s efektem "neviditelné náplasti" Snadno se nanáší a usnadňuje masáž jizev

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Cicabio Krém+ SPF 50+ nabízí globální a specifickou péči, která pomáhá obnovit poškozenou a oslabenou pokožku do původního stavu díky 3-úrovňovému působení: 1. RESPEKTUJE PŘIROZENÝ PROCES HOJENÍ NOVÝ PŘÍSTUP BIODERMY ZAMĚŘENÝ NA MIKROBIOM Složení, které považuje pokožku za ekosystém a znovu vytváří příznivé prostředí pro kožní mikrobiom (hydratační složení, biomimetické lipidy, fyziologické pH, žádné antibakteriální látky), pro obnovení diverzity mikrobiomu 3 hodiny po aplikaci (1). Technologie Antalgicine™ je inspirována zklidňující molekulou přirozeně přítomnou v těle, která pomáhá regulovat nepohodlí a zklidňuje nepříjemné pocity a svědění. Jeho přizpůsobená textura s efektem "neviditelné náplasti" chrání pokožku před vnějšími agresemi a umožňuje pokožce dýchat. 2. OPTIMALIZUJE PŘIROZENÝ PROCES HOJENÍ Nový komplex Optimal repair* obsahuje trojici biomimetických hydratačních a reparačních aktivních složek (kyselina polyglutamová, kyselina hyaluronová a xylóza) a biologicky interaguje s přirozenými mechanismy obnovy kůže, aby se zlepšilo hojení a rekonstrukce kůže. Zvlhčuje pokožku a přináší vlhké prostředí, což je klíčový prvek v optimalizaci přirozeného procesu hojení. 3. ZABRAŇUJE HYPERPIGMENTAČNÍM SKVRNÁM Trojitý antihyperpigmentační komplex omezuje pronikání UV záření díky UVA a UVB filtrům. Kromě toho interaguje s biologickými mechanismy působením na syntézu melaninu, díky glabridinu a lipopeptidu. *Přihláška o patent podána ve Francii

Face Tvář
Body Tělo

Aplikujte na poškozenou oblast po jemném očištění pomocí produktu Atoderm Sprchový olej. Používejte dvakrát denně až do úplného zahojení pokožky. Lze nanášet v silné vrstvě.

 • Krok 1 Jemně očistěte pomocí produktu Atoderm Sprchový olej.
 • Krok 2 Pokud to jizva dovoluje, po dohodě s lékařem ji jemně masírujte.
 • Krok 3 MASÁŽ CELOU PLOCHOU RUKY
  Masírujte celou plochou ruky ve směru jizvy.
 • Krok 4 MASÁŽ LOKÁLNÍM TŘENÍM
  Konečky prstů provádějte na jizvě malé krouživé pohyby.
 • Krok 5 PALPAČNÍ A ROLOVACÍ MASÁŽ
  Uchopte záhyby kůže mezi palec a ukazováček a posouvejte prsty podél jizvy.

Neaplikujte na otevřené rány nebo mokvající kůži. Pokud podráždění pokožky přetrvává, poraďte se s lékařem. V případě vystavení slunci použijte na zbytek těla ochranný prostředek proti slunci. Není určeno pro předčasně narozené děti.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Kůže nás každý den chrání před vnějšími agresemi. Protože však žijeme život naplno, může být tato ochranná bariéra pozměněna a zanechat stopy. Peeling, tetování, pád z kola... Při poškození kůže dochází ke složitému, ale důmyslnému procesu: hojení. Nejnovější vědecké objevy prokázaly důležitost kožního mikrobiomu, který napomáhá hojení pokožky, aby mohla znovu získat svou původní funkčnost a vzhled. Během tohoto dlouhého procesu se také mohou tvořit tmavé skvrny v důsledku vystavení slunci (tzv. "hyperpigmentace") a při odstranění krust způsobených svěděním a nepříjemnými pocity.

Výsledky ověřené klinickými studiemi

OBNOVUJE DIVERZITU MIKROBIOMU za 3 hodiny (1) SNIŽUJE POCITY PÁLENÍ: -69 % (2a) SNIŽUJE ZAČERVENÁNÍ: -27 % (2b)

*Detaily studie

Optimal repair patent* +88% oprava pokožky po 7 dnech oproti neošetřené kůži (3) Po 3 dnech SNIŽUJE HYPERPIGMENTACI o 16,7 % (2c) CHRÁNÍ PŘED VNĚJŠÍ AGRESÍ: 100 % (2d)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Diskomfort, pocity svědění a následné škrábání vedou k narušení reparačních procesů. Tato technologie geluje reaktivitu kůže.

PATENTOVANÝ BIOMIMETICKÝ KOMPLEX Kombinace 3 doplňkových účinných látek pro optimální hojení.

Ingredience

Typ pleti
Věk

0/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!