Cicabio Krém+

1. ekobiologický a obnovující zklidňující krém*, který napomáhá zajišťovat optimální hojení při zachování ekosystému pokožky.

Novinka

Příležitostná cílená péče o pokožku

Oslabená pokožka

Technologie Antalgicine

Pro koho?

Pro celou rodiny (s výjimkou předčasně narozených dětí)
Family convenient Vhodný pro celou rodinu

Prokázaná účinnost

+88 % regenerace kůže**

CICABIO CREME+

Hloubkově obnovuje epidermis, aby se zabránilo vzniku jizev. Zklidňuje svědění a nepříjemné pocity. Ochraňuje pokožku před vnějšími vlivy díky své struktuře s efektem "neviditelné náplasti". Snadno se nanáší a usnadňuje masáž jizev.

*Detaily studie

Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

Cicabio Krém+ napomáhá zajišťovat optimální proces hojení, který pomáhá pokožce vrátit se do původního stavu, a to díky působení na dvou úrovních: RESPEKTUJE PŘIROZENÝ PROCES HOJENÍ NOVÝ PŘÍSTUP BIODERMY ZAMĚŘENÝ NA MIKROBIOM Složení považuje pokožku za ekosystém a znovu vytváří příznivé prostředí pro kožní mikrobiom (hydratační složení, biomimetické lipidy, fyziologické pH, žádné antibakteriální látky), aby se obnovila různorodost mikrobiomu 3 hodiny po aplikaci (1). Technologie Antalgicine™ je inspirována zklidňující molekulou přirozeně přítomnou v těle, která pomáhá regulovat nepohodlí a zmírňuje nepříjemné pocity a svědění. Jeho přizpůsobená textura s efektem "NEVIDITELNÉ NÁPLASTI" chrání pokožku před vnějšími nepříznivými vlivy a zároveň jí umožňuje dýchat. OPTIMALIZUJE PŘIROZENÝ PROCES HOJENÍ Nový komplex Optimal repair* obsahuje trojici biomimetických hydratačních a regeneračních účinných látek (kyselinu polyglutamovou, kyselinu hyaluronovou a xylózu) a biologicky působí na přirozené mechanismy obnovy pokožky, čímž zlepšuje její hojení a rekonstrukci. Zvlhčuje pokožku a navozuje tak vlhké prostředí, které je klíčovým prvkem při optimalizaci přirozeného procesu hojení. *Přihláška o patent podána ve Francii

Body Tělo
Face Tvář
External intimate areas Vnější intimní oblasti

Naneste na poškozené místo po jemném očištění pomocí přípravku Atoderm Sprchový olej. Používejte dvakrát denně, dokud se pokožka zcela neobnoví. Lze nanášet v silné vrstvě.

 • Krok 1 Jemně očistěte pokožku produktem Atoderm Sprchový olej.
 • Krok 2 Na poškozenou oblast naneste Cicabio Krém+.
 • Krok 3 Pokud to jizva dovoluje, po dohodě s lékařem ji jemně masírujte.
 • Krok 4 MASÁŽ CELOU PLOCHOU RUKY
  Masírujte celou plochou ruky ve směru jizvy.
 • Krok 5 MASÁŽ LOKÁLNÍM TŘENÍM
  Konečky prstů provádějte na jizvě malé krouživé pohyby.
 • Step 6 PALPAČNÍ A ROLOVACÍ MASÁŽ
  Uchopte záhyby kůže mezi palec a ukazováček a posouvejte prsty podél jizvy.

Nenanášejte na otevřené rány nebo mokvající kůži. Pokud podráždění pokožky přetrvává, poraďte se s lékařem. Není určeno pro předčasně narozené děti.

Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

Kůže nás každý den chrání před vnějšími vlivy. Protože však žijeme naplno, může se tato ochranná bariéra změnit a zanechat stopy. Císařský řez, olupování, tetování, pád z kola... Když je kůže oslabena, probíhá složitý, ale důmyslný proces: hojení. Nejnovější vědecké objevy ukázaly význam různorodosti mikrobiomu, který působí v různých úrovních: omezuje infekce a pomáhá obnovovat kůži. Proto je nezbytné zachovat a obnovit mikrobiom, který napomáhá hojení pokožky. Nakonec se během tohoto dlouhého procesu mohou objevit nepříjemné pocity a svědění, které vedou ke škrábání, což může vést ke vzniku jizev.

Výsledky ověřené klinickými studiemi

OBNOVUJE RŮZNORODOST MIKROBIOMU za 3 hodiny (1)

*Detaily studie

Optimal repair patent* o 88 % lepší regenerace kůže po 7 dnech používání oproti neošetřenému stavu. (2) Po 14 dnech NAPOMÁHÁ ZAJIŠŤOVAT OPTIMÁLNÍ HOJENÍ: (3) - Červené skvrny: -46 % - Tloušťka: -32 % - Pružnost**: +45% SNIŽUJE POCITY SVĚDĚNÍ A NEPŘÍJEMNÝCH POCITŮ o 88% (3)

*Detaily studie

Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

Diskomfort, pocity svědění a následné škrábání vedou k narušení reparačních procesů. Tato technologie geluje reaktivitu kůže.

PATENTOVANÝ BIOMIMETICKÝ KOMPLEX Kombinace 3 doplňkových účinných látek pro optimální hojení.

Ingredience

Typ pleti
Věk

0/5

0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
0 recenzí
Zobrazit všechny recenze
K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!