Allez au contenu Allez à la navigation

Laboratoire Bioderma

 • Filozofie firmy BIODERMA

  BIODERMA je ve svém oboru průkopníkem už od sedmdesátých let. Získala jedinečné odborné znalosti díky spolupráci biologie a dermatologie. Díky tomuto unikátnímu vědeckému přístupu  se BIODERMA při výrobě produktů inspiruje především znalostmi kůže a jejími biologickými mechanismy.

  Zjistit více
 • Innovation et Research BIODERMA - Biology and Dermatology, Patents

  Inovace a výzkum

  Základem Laboratoire BIODERMA je laboratorní výzkum & vývoj. Proto se BIODERMA řídí nejnovějšími  vědeckými poznatky z oblasti biologie a dermatologie.

  Zjistit více
 • History BIODERMA : Innovation, Research

  Historie firmy BIODERMA: vize a unikátnost značky

  Značka BIODERMA vždy následovala své přesvedčení a intuici a zároveň si zachovala svou nezávislost. Laboratoř BIODERMA neustále studuje biologii kůže, inovuje výzkum a účastní se dermatologických průlomů. Je to neustále trvající dobrodružství, které píše svůj příběh den co den na celém světě.

  Zjistit více
 • ecobiology-at-the-service-of-dermatology

  Bioderma je značka společnosti NAOS

  Ekobiologie ve službách dermatologie k zachování zdravé pokožky. Trvale.

  Ekobiologie je klíčovým principem, s jakým společnost NAOS přistupuje k zachování kožního ekosystému a posílení jeho přirozených mechanismů. 

  Zjistit více
 • BIODERMA ve světě

  BIODERMA je mezinárodní značka. Je rozšířena na 5 kontinentech, jak v ordinacích dermatologů tak i v domovech jejich pacientů.

  Zjistit více
 • BIODERMA - Job - Recrutment and application

  Kariéra ve firmě BIODERMA

  BIODERMA dává přednost lidem, kteří jsou schopni samostatně a nezávisle myslet, neboť samostatnost a originalita je základní hodnotou BIODERMY. Odvaha a originalita musí jít ruku v ruce s odborností. A víc než cokoliv jiného sdílejí týmy BIODERMY lidské hodnoty a zásady, které jsou hybnou silou  této společnosti věnující se zdraví.

  Zjistit více