Biologie ve službách dermatologie, ve službách zdraví

Bioderma - expert focusing on skin

Naše odborné znalosti: biologie pokožky

 

BIODERMA je značkou společnosti NAOS, která se věnuje biologii pokožky už 40 let. Naše inovace a účast v dermatologickém pokroku pro zlepšení zdraví pokožky z nás udělaly novátorské experty na dermatologickou péči.

 

Protože by zdravá pokožka měla být dostupná pro každého, vyvinuli jsme produkty pro každého jednotlivce, pro každý věk a typ pokožky, a to na základě našich odborných znalostí o biologii pokožky a naší specializace na dermatologii.

Díky spolupráci s profesionály z celého světa v oblasti zdravotní péče jsou naše produkty navrženy tak, aby zachovaly zdravou pokožku a zajistily řešení šité na míru potřebám každé pokožky. Reaktivní pokožka, suchá až atopická pokožka, pokožka náchylná k akné... Pomáháme všem typům pokožky, aby se posílily, ať už z důvodu citlivosti, nebo prostředí.

Díky tomu, že jsou naše produkty praktické a jejich použití je jednoduché, pečují o vaši pokožku a každý den ji podporují tak, aby účinek byl viditelný a dlouhotrvající, aniž by se zapomínalo na respekt vůči vaší pokožce.

BIODERMA se spoléhá na výzkumy a inovační síť společnosti NAOS.

Každý den spolupracuje více než 80 mezinárodních partnerů z elitních univerzit, prestižních výzkumných center a inovativních začínajících podniků s našimi týmy v Aix-en-Provence.

Naše odborné znalosti a expertiza kožní biologie se neustále vyvíjejí díky tomuto pravidelnému kontaktu s nejnovějšími vědeckými poznatky v oblasti zdraví pokožky, díky tomu, že rozumíme fungování  zdravé pokožky a její citlivosti, špatnému fungování, regeneraci a každodenní ochraně.

Pracujeme s profesionály z oblasti zdravotní péče z celého světa, kteří sdílí naši vizi ekobiologie. Zapojují se dermatologové, pediatři, onkologové, pracovníci v nemocnicích a farmaceuti, kteří se účastní našich výzkumných programů.

Nepřetržitý pokrok v tomto základním výzkumu nám umožňuje, abychom krok za krokem lépe posloužili pokožce a zdraví každého jednotlivce.

Bioderma - experts community

Bioderma - women in laboratory

Při vývoji inovací našich produktů pracujeme ruku v ruce s lékaři, dermatology a kožními specialisty.

Naše vztahy jsou založeny na tom, že jsme přístupní, pozorní a ohleduplní, takže můžeme vyvíjet naše formule a receptury.

Od nápadu k finálnímu produktu včetně účinku a tolerance pokožky – BIODERMA oslovuje nezávislé odborníky a spotřebitele, aby zajistila, že naše produkty odpovídají jejich potřebám. Ať už u kulatého stolu, nebo v rámci individuálních rozhovorů se snažíme ujistit, že existuje něco, co přijmou všechny naše komunity.

BIODERMA se postará o každou pokožku, i když je jedinečná, a to prostřednictvím reakce šité na míru, která je založená na ekobiologických principech.

Od základních produktů pro každodenní potřebu k důkladně čisté pokožce a k zajištění nezbytné hydratace.

Naše produkty péče zahrnují patentovaný komplex DAF (Dermatological Advanced Formulation – dermatologické pokrokové složení), který pomáhá pokožce zvýšit práh její tolerance.

Bioderma - preserve healthy skin

Při vývoji našich produktů péče používáme mezinárodní patenty, abychom zajistili cílenou odezvu na každý problém pokožky. Na základě principů ekobiologie reagují naše patenty na příčiny těchto špatných funkcí a kromě reakce na příznaky pomáhají pokožce, aby znovu aktivovala své přirozené biologické funkce.

Bioderma - adolescent with acne-prone

U některých dlouhodobých nemocí (diabetes, rakovina, selhání ledvin apod.) užívané léky způsobují oslabení pokožky a mají závažné vedlejší účinky projevující se na kůži. Jako odborníci na biologii a dermatologii vyvíjíme produkty, které mají takové speciální složení, aby zdolaly tyto nežádoucí účinky.

Bioderma - dermatological accompaniment

  • ask naos

    Máte právo vědět, co na vaši pokožku nanášíte. Složení našich produktů pod drobnohledem najdete na ask-naos.cz

Už více než 40 let vyvíjíme konkrétní účinná řešení, která jsou dostupná pro každého a která zjednoduší každodenní život a pomohou lépe pečovat o zdraví pokožky.

Některé z našich průlomových inovací

2020

Bioderma_medisecure

Medi-Secure

Medi-Secure approach

Přístup Medi-Secure bere v úvahu nerovnováhu pokožky, která byla zapříčiněna určitou nemocí a léčbou. Na základě principů ekobiologie je strukturovaná do tří pilířů: pečlivě vybrané ingredience, praktické a hygienické balení TubairlessTM a klinické studie, vedené pod zdravotním a onkologickým dohledem. Z tohoto přístupu se zrodily dva dermatologické kosmetické produkty: Atoderm Xereane, zklidňující, vyživující balzám určený pro pokožku, která je vysušená v důsledku určité léčby rakoviny, diabetu nebo dialýzy, a Cicabio Restor, ochranná zklidňující péče o pokožku, která je oslabená určitou léčbou, konkrétně léčbou rakoviny.