Photoderm MAX Sprej SPF 50+

Velmi vysoká úroveň ochrany se snadno roztíratelnou texturou.

Opalovací krémy pro bezpečné a bronzové opálení

Citlivá pokožka

Patent Buněčné Biochrany

Pro koho?

Pro celou rodinu (děti starší než 12 měsíců)
Family convenient Vhodný pro celou rodinu

Prokázaná účinnost

Neviditelná povrchová vrstva na pokožce: 95 %.*

 • Nabízí velmi vysokou ochranu před UVA/UVB
 • Aktivuje přirozenou obranyschopnost pleti a chrání před riziky poškození buněk
 • Hebká textura, po aplikaci bez zbarvení, bez mastného filmu a bílých stop
 • Velmi dobrá snášenlivost – Nekomedogenní – Neparfemovaný – Vysoce voděodolný
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  549,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Ve spojení s UVA/UVB filtry nabízí Photoderm MAX optimalizovanou ochranu před UV paprsky (spálením, alergiemi na slunce apod.) kombinovanou s vnitřní biologickou
  ochranou: exkluzivním patentem Buněčné bioochrany™*. Tento patent aktivuje přirozenou obranu, chrání buňky a předchází stárnutí pokožky.

  Body Tělo
  Face Tvář

  Několikrát za den během vystavení slunečnímu záření

  • Krok 1 Nanášejte rovnoměrně a v dostatečném množství před opalováním (menší množství produktu snižuje úroveň UV ochrany). Při aplikaci na obličej nastříkejte nejprve na ruce.
  • Krok 2 Opakovaně nanášejte po plavání, setření nebo sportu.

  Aplikujte na zdravou pokožku. Zbarvení produktu je důsledkem kombinace filtrů. Zabraňte kontaktu s tkaninami. Pro děti od 12 měsíců. Nevystavujte miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Ne všechny typy pokožky reagují stejným způsobem na sluneční záření, protože každý jednotlivec má svou vlastní citlivost na záření, která je daná jeho/jejím fototypem.

  Po aplikaci bez zbarvení
  Neviditelná povrchová vrstva na pokožce: 95 % (1)

  Nezanechává bílé stopy
  Produkt nezanechává bílé stopy: 100 % (2)

  *Detaily studie

  Vysoce voděodolný (3)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Aby se pokožka chránila před negativními účinky slunečního záření, spoléhá na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy ale projevují jako nedostatečné. Tento patentovaný komplex znovu posiluje obranný systém kožních buněk, aby tak zvýšil jejich odolnost vůči negativním účinkům slunečního záření. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!