Allez au contenu Allez à la navigation

 • BIODERMA JE ZNAČKOU SPOLEČNOSTI NAOS

  Ekobiologie ve službách dermatologie k zachování zdravé pokožky. Trvale.

   

  Ekobiologie je klíčovým principem, s jakým společnost NAOS přistupuje k zachování kožního ekosystému a posílení jeho přirozených mechanismů. Spíše něž pokožku vystavit nadměrnému přeléčení, musí se sama naučit, jak správně fungovat.

  S touto myšlenkou se zrodily značky Bioderma, Institut Esthederm a Etat Pur. Každá tato jednotlivá značka svým způsobem přispívá k širšímu poslání společnosti NAOS.

  Společnost NAOS je vedena vizí a inspirovaná ideou uskutečněné humanistické utopie. Je to v své podstatě jistý pohled na svět. Neustávající touha vyzývat zavedené pořádky a narušovat status quo s jediným cílem – vytvářet budoucnost, ve které nezapomeneme  na to nejdůležitější: lidstvo samo.

  Dnes, působící ve 100 zemích světa a přesto stále stejně živá a nezávislá, má NAOS ambici stat se celosvětově známou pro své univerzální hodnoty a originalitu svého přístupu. K dosažení tohoto cíle se společnost NAOS rozhodla rozšířit pole své působnosti z péče o pleť na kompletní péči o člověka (zdraví, krásu, pohodu).

  www.naos.com