Pigmentbio C-Concentrate

Čistý vitamín C pro intenzivní korekci pigmentových skvrn.

Příležitostná cílená péče o pokožku

Pokožka s nadměrnou pigmentací

Technologie LumiReveal

Pro koho?

Dospělí

Prokázaná účinnost

Velikost tmavých skvrn: -41 %.*

 • Snižuje intenzitu a velikost stávajících tmavých skvrn
 • Předchází vzniku nových pigmentových skvrn
 • Vyhlazuje a zjemňuje strukturu pleti pro lepší odraz světla
 • Sjednocuje a rozjasňuje pleť (obnovuje její přirozený jas)
 • Hydratuje po dobu 8 hodin
 • Nekomedogenní – Lehká textura – Rychlé vstřebávání
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  449,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  BIODERMA vyvinula technologii LumiReveal™, inspirovanou nejúčinější dermatologickou léčbou. Působí efektivně a dlouhodobě na příčiny hyperpigmentace ve 3 biologických fázích, přičemž zajišťuje výbornou toleranci:
  - Zánět: glabridin tlumí zánět, jenž vede k nadměrné tvorbě melaninu;
  - Syntéza: kombinace andrografolidu a kyseliny azelaové redukuje tvorbu melaninu;
  - Eliminace: Epidermactiv podporuje obnovu buněk tím, že odstraňuje buňky obsahující melanin.

  Pigmentbio C-Concentrate je obohacen o koktejl vitamínů nezbytných pro pokožku: vitamíny C, E a PP, jež chrání a posilují kožní bariéru.

  Vysoká koncentrace AHA/BHA (kyseliny glykolové a kyseliny salicylové) zajišťuje jemný peelingový účinek, jenž díky 8hodinové hydrataci nepoškozuje ani nevysušuje pleť.

  Face Tvář
  Neck Krk

  Jako monoterapeutické ošetření po dobu 1 až 3 měsíců

  • Krok 1 Před prvním použitím pevně stiskněte oběma palci uzávěr balení, aby se z něj mohl plně uvolnit vitamín C. Odšroubujte bílé vičko a zkontrolujte, zda se uvolnil veškerý práškový vitamín C. Našroubujte kapátko a 10 sekund protřepávejte, aby se vitamín C promísil.
  • Krok 2 Nanášejte 5 kapek každý večer na obličej a krk po vyčištění micelární vodou Pigmentbio H2O. Lze aplikovat samostatně nebo před večerní aplikací produktu Pigmentbio Noční sérum.
  • Krok 3 Aby dobré výsledky vydržely po celý rok, měsíční kúru každé 3 měsíce zopakujte.

  Pigmentbio C-Concentrate lze také používat v návaznosti na dermatologickou léčbu (třeba Kligmanovým triem nebo hydrochinonem) po dobu 3 měsíců až do zahájení další dermatologické léčby.

  • Krok 1 Před prvním použitím pevně stiskněte oběma palci uzávěr balení, aby se z něj mohl plně uvolnit vitamín C. Odšroubujte bílé vičko a zkontrolujte, zda se uvolnil veškerý práškový vitamín C. Našroubujte kapátko a 10 sekund protřepávejte, aby se vitamín C promísil.
  • Krok 2 Nanášejte 5 kapek každý večer na obličej a krk po vyčištění micelární vodou Pigmentbio H2O nebo pěnivým krémem. Lze aplikovat samostatně nebo před večerní aplikací produktu PB Noční sérum.

  Vyhýbejte se okolí očí. Dodržujte návod k použití. Může být pociťováno mravenčení, jež souvisí s mechanismem účinku a mělo by rychle vymizet. Jestliže přetrvává podráždění, přestaňte produkt používat a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Ať už se jedná o důsledek působení slunce (solární lentigo), věku (senilní lentigo), těhotenství (melasma), jizev či pupínků (postzánětlivá hyperpigmentace), nebo tření, skvrny na kůži jsou odrazem našeho života. Příčinou těchto hyperpigmentací je nadměrná tvorba melaninu, jenž ztmavuje kůži.

  Odstranění těchto poruch pigmentace a návrat ke sjednocené, jasné pleti vyžaduje čas a trpělivost, ženy ovšem chtějí okamžité výsledky.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Zmírňuje tmavé skvrny
  Velikost tmavých skvrn: -41 %*

  Obnovuje přirozený jas pleti
  Přirozený jas pleti: +87 %*

  Vyhlazuje texturu pleti
  Sjednocený vzhled pleti: +85 %*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Melanin je přirozený pigment, který udává odstín pokožky. Nepravidelná a nadměrná produkce melaninu je příčinou tmavých skvrn a nerovnoměrného vzhledu pleti. Technologie reguluje produkci melaninu a optimalizuje obnovu buněk, aby se eliminovala nadměrná tvorba melaninu. Tato technologie od NAOS Research byla navržená v Aix-en-Provence a vyvinutá v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!