Photoderm MAX Aquafluid světlý SPF 50+

Velmi vysoká ochrana před sluncem lehká jako voda a suchá na dotek.

Opalovací krémy pro bezpečné a bronzové opálení

Normální až smíšená pokožka

Patent Buněčné Biochrany

Pro koho?

Dospělí, Dospívající

Dermatologicky prokázaný účinek

Reguluje lesk pleti.

 • Nabízí velmi vysokou ochranu před UVA/UVB
 • Příjemná a jednoduchá aplikace díky tekuté textuře, která je lehká jako voda
 • Textura Dry touch
 • Ideální pro všechny typy pleti, dokonce pro smíšenou až mastnou pleť, citlivou nebo intolerantní na všechny typy slunečního záření, pro velmi světlou pleť se skvrnami, pleť vystavenou maximálnímu slunečnímu světlu
 • Bez oleje - Nemastná textura
 • Velmi dobrá snášenlivost - Nekomedogenní - Neparfemovaný - Voděodolný
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  529,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Jedinečná kombinace textury lehké jako voda v podobě tzv. suchého krému, který poskytuje velmi vysokou ochranu před škodlivými účinky UV paprsků (spálení, alergie na slunce atd.).
  V kombinaci s unikátním patentem Buněčné bioochrany™ aktivuje přirozenou obranyschopnost pokožky, chrání buňky až na úroveň DNA a předchází stárnutí pokožky.
  Synergický účinek 3 pudrů zajišťuje matný vzhled pleti.

  Face Tvář
  Neck Krk

  Několikrát za den - Při opalování

  • Krok 1 Nanášejte rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním (menší množství produktu snižuje úroveň UV ochrany).
  • Krok 2 Nanášejte opakovaně před a po plavání, setření a sportu.
  • Krok 3 K dispozici také v netónované variantě nebo v tmavém odstínu.

  Aplikujte na zdravou pokožku. Nevystavujte miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci je nebezpečné pro vaše zdraví.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Příjemná a jednoduchá aplikace
  Ultra lehká textura: 85 %.*

  Textura Dry touch
  Pokožka má matný vzhled: 80 %.*

  Ideální pro všechny typy pokožky
  Barevný tón produktu se perfektně přizpůsobí pleti: 95 %.*

  *Detaily studie

  Dry touch textura
  Reguluje lesk pleti

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Aby se pokožka chránila před negativními účinky slunečního záření, spoléhá na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy ale projevují jako nedostatečné. Tento patentovaný komplex znovu posiluje obranný systém kožních buněk, aby tak zvýšil jejich odolnost vůči negativním účinkům slunečního záření. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!