Photoderm KID Opalovací pěna SPF 50+

Zabezpečení velmi vysoké sluneční UVA/UVB ochrany ve formě lehké pěny.

Ochrana dětí

Normální pokožka kojenců a dětí.

Patent Buněčné Biochrany ™

Pro koho?

Pro celou rodinu (děti starší než 12 měsíců)
Family convenient Vhodný pro celou rodinu

Prokázaná účinnost

Vydrží opakované koupání.*

 • Nabízí velmi vysokou ochranu před UVA/UVB
 • Aktivuje přirozenou obranyschopnost pokožky a chrání před riziky poškození buněk
 • Nanášení velmi vysoké úrovně ochrany je nyní snadné jako dětská hra
 • Dobrá tolerance – Neparfemovaná – Vysoce voděodolná
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  489,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Spojení UVA/UVB filtrů a patentu Buněčné bioochrany™ poskytuje dětem optimální ochranu před škodlivými účinky UV paprsků a také skutečnou vnitřní biologickou ochranu.

  Body Tělo
  Face Tvář

  Několikrát za den, během vystavení slunečnímu záření

  • Krok 1 Před použitím dobře protřepejte.
  • Krok 2 Při používání držte produkt dnem vzhůru.
  • Krok 3 Nanášejte rovnoměrně a v dostatečném množství před vystavením slunečnímu záření (menší množství produktu snižuje úroveň UV ochrany).
  • Krok 4 Opakovaně nanášejte po plavání, osušení nebo sportu.

  Aplikujte na zdravou pokožku. Před aplikací na obličej nastříkejte na dlaň. Zabraňte kontaktu s tkaninami. Pro děti od 12 měsíců. Nevystavujte miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví. Nepožívat.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Dětská pokožka je kvůli svým vlastnostem jemná a citlivější. Vyžaduje speciální produkty péče o pleť, aby zůstala zdravá a přizpůsobila se prostředí. Kůže malých dětí vyžaduje speciální vysokou úroveň ochrany, která poskytuje ty nejlepší bezpečnostní záruky.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Vysoce voděodolná*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Chrání před buněčným poškozením, které je vyvoláno sluneční expozicí. Tento patent podporuje přirozený obranný systém a zvyšuje rezistenci vůči negativním vlivům slunečního záření.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!