Photoderm KID Opalovací pěna SPF 50+

Zabezpečení velmi vysoké sluneční UVA/UVB ochrany ve formě lehké pěny.

Ochrana dětí

Normální pokožka kojenců a dětí.

Patent Buněčné Biochrany

Pro koho?

Pro celou rodinu (děti starší než 12 měsíců)
Family convenient Vhodný pro celou rodinu

Prokázaná účinnost

Vydrží opakované koupání.*

 • Nabízí velmi vysokou ochranu před UVA/UVB
 • Aktivuje přirozenou obranyschopnost pokožky a chrání před riziky poškození buněk
 • Nanášení velmi vysoké úrovně ochrany je nyní snadné jako dětská hra
 • Dobrá tolerance – Neparfemovaná – Vysoce voděodolná
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  489,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Spojení UVA/UVB filtrů a patentu Buněčné bioochrany™ poskytuje dětem optimální ochranu před škodlivými účinky UV paprsků a také skutečnou vnitřní biologickou ochranu.

  Body Tělo
  Face Tvář

  Několikrát za den, během vystavení slunečnímu záření

  • Krok 1 Před použitím dobře protřepejte.
  • Krok 2 Při používání držte produkt dnem vzhůru.
  • Krok 3 Nanášejte rovnoměrně a v dostatečném množství před vystavením slunečnímu záření (menší množství produktu snižuje úroveň UV ochrany).
  • Krok 4 Opakovaně nanášejte po plavání, osušení nebo sportu.

  Aplikujte na zdravou pokožku. Před aplikací na obličej nastříkejte na dlaň. Zabraňte kontaktu s tkaninami. Pro děti od 12 měsíců. Nevystavujte miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví. Nepožívat.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Dětská pokožka je kvůli svým vlastnostem jemná a citlivější. Vyžaduje speciální produkty péče o pleť, aby zůstala zdravá a přizpůsobila se prostředí. Kůže malých dětí vyžaduje speciální vysokou úroveň ochrany, která poskytuje ty nejlepší bezpečnostní záruky.

  Testováno pod dermatologickou kontrolou

  Vysoce voděodolná*

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Aby se pokožka chránila před negativními účinky slunečního záření, spoléhá na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy ale projevují jako nedostatečné. Tento patentovaný komplex znovu posiluje obranný systém kožních buněk, aby tak zvýšil jejich odolnost vůči negativním účinkům slunečního záření. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!