Photoderm AKN Mat SPF 30

Velmi vysoká ochrana redukující nedokonalosti pleti.

Specifická ochrana

Smíšená až mastná pokožka Pokožka se sklonem k akné

Patent Buněčné Biochrany

Pro koho?

Dospělí, Dospívající
Prescribed by dermatologists Doporučovaný dermatology

Prokázaná účinnost

Dermatologové uvedli zlepšení celkového stavu akné v 74 % případů.*

 • Zaručuje velmi vysokou úroveň UVA/UVB ochrany
 • Zlepšuje kvalitu kožního mazu a brání vzniku nedokonalostí pleti (patent Fluidactiv™)
 • Dlouhodobě zmatňuje
 • Aktivuje přirozenou obranyschopnost pleti a chrání před riziky poškození buněk
 • Nemastí, bez bílých stop – Po nanesení bezbarvý
 • Velmi dobrá kožní a oční tolerance – Nekomedogenní – Voděodolný
 • *Detaily studie
  Doporučená cena
  499,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Exkluzivní patent Fluidactiv™ v produktu Photoderm AKN Mat biologickou cestou reguluje kvalitu mazu, a tím brání ucpávání pórů a vzniku nedokonalostí pleti, které se často zhoršují po obdobích slunění (rebound fenomén).

  Navíc kromě své aktivity povrchové UVA/UVB ochrany (systémů filtrů) nabízí Photoderm AKN Mat biologickou ochranu: Buněčnou bioochranu™.
  Tento patent chrání a stimuluje obranyschopnost pokožky během slunění.

  Face Tvář

  Několikrát za den během vystavení slunečnímu záření.

  • Krok 1 Nanášejte rovnoměrně a v dostatečném množství před opalováním (menší množství produktu snižuje úroveň UV ochrany).
  • Krok 2 Opakovaně nanášejte po plavání, osušení nebo sportu.

  Aplikujte na zdravou pokožku. Nevystavujte miminka a malé děti přímému slunci. Nadměrné vystavení slunci může poškodit zdraví.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Pro smíšenou až mastnou pleť se sklonem k akné je charakteristická nadměrná tvorba kožního mazu. Klinickými příznaky jsou obecně černé tečky, komedony, mikrocysty a různé pupínky.

  Výsledky ověřené klinickými studiemi

  Zmatňuje
  Snížení množství kožního mazu: -18,2 % během 8 hodin (1)

  *Detaily studie

  Brání vzniku nedokonalostí pleti
  Dermatologové uvedli zlepšení celkového stavu akné v 74 % případů (2)
  Celkový počet lézí se snížil u 77 % subjektů (2)

  Voděodolný
  Photoderm AKN Mat SPF30 vydrží po dvou 20minutových koupáních nanesený průměrně z >50 % (3)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Aby se pokožka chránila před negativními účinky slunečního záření, spoléhá na přirozené ochranné mechanismy, které se někdy ale projevují jako nedostatečné. Tento patentovaný komplex znovu posiluje obranný systém kožních buněk, aby tak zvýšil jejich odolnost vůči negativním účinkům slunečního záření. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích.

  Změny v tekutosti kožního mazu mohou být příčinou problémů s pokožkou. Patentovaný komplex bojuje proti zahušťování mazu tak, aby se póry neucpávaly a minimalizovalo se riziko nedokonalostí pokožky. Tento patent od NAOS Research byl navržený v Aix-en-Provence a vyvinutý v našich laboratořích

  Ingredience

  Stále více z nás chce vědět, co na svoji pokožku aplikujeme. Proto vznikla platforma Ask.Naos, která odhaluje složení produktů NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrat ten, který je pro vás vhodný. Je navržena tak, aby vám řekla vše, co jste kdy chtěli vědět o povaze, původu a roli našich ingrediencí a patentů, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Již 40 let NAOS naplňuje svůj závazek respektovat pokožku každého z nás a chránit její přirozené mechanismy, aby byla z dlouhodobého hlediska zdravější a krásnější.

  Poznejte naše ingredience na Ask.NAOS

  Typ pleti
  Věk

  0/5

  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  0 recenzí
  Zobrazit všechny recenze
  K tomuto produktu nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!