ABCDerm Cold-Cream

Péče o obličej a tělo, která intenzivně a dlouhodobě ulevuje od suchosti.

Denní péče o pokožku

Suchá pokožka kojenců a dětí.

DERMATOLOGICKÝ ZÁVAZEK ABCDerm

Pro koho?

Děti, Kojenci

Oblíbené rodiči

Okamžitě vyživená pokožka: 95 %.*

 • Vyživuje a zjemňuje
 • Chrání pokožku
 • Zmírňuje nepříjemné pocity
 • Nemastná textura - Velmi dobrá snášenlivost
  *Detaily studie
  Doporučená cena
  429,00 Kč

  Všechny produkty BIODERMA jsou připraveny podle ekobiologických principů, které jsou podstatou přístupu NAOS s respektem k ekosystému pokožky a trvalému udržení jejího zdraví.

  Díky složení v souladu s dermatologickým závazkem ABCDerm je krém na tělo a na obličej ABCDerm Cold-Cream vyživující produkt určený pro kojence a malé děti, které mají pokožku náchylnou k suchosti. Jeho krémové složení inspirované tradiční recepturou cold-creamu obsahuje: - Včelí vosk na ochranu pokožky před nepříznivými účinky počasí. - Sladký mandlový olej se změkčujícími vlastnostmi, který vyživuje a posiluje pokožku a zklidňuje nepříjemné pocity. - Glycerin, přirozená součást pokožky, který má hydratační vlastnosti, které chrání pokožku před vysušením. Jeho tekutá textura obalí pokožku kojence do vrstvy ochranné hebkosti, okamžitě vyživuje pokožku a pomáhá jí znovu nabýt vláčnost.

  Face Tvář
  Body Tělo

  Jednou nebo dvakrát denně - 7 dní v týdnu

  • Krok 1 Nanášejte na důkladně osušenou pokožku po čištění pomocí produktu hygieny.
  • Krok 2 Jemně vmasírujte, až se úplně vstřebá.

  Lze použít u novorozenců, s výjimkou předčasně narozených dětí. Aplikujte na zdravou pokožku. Z hygienických důvodů doporučujeme, abyste produkt těsně uzavírali.

  Ekodesign našich produktů: Dennodenně pracujeme na zlepšování našich produktů s cílem minimalizovat jejich dopad na životní prostředí. Většinu našich obalových materiálů tvoří 100% recyklovatelný plast a všechny vnější papírové obaly jsou 100% recyklovatelné, vyrobené z papíru pocházejícího z udržitelných lesů. Pokyny pro recyklaci: Při třídění odpadu se řiďte instrukcemi místních orgánů.

  Pokožka kojenců a malých dětí je jemná a může být citlivější na nepříznivé účinky počasí: vítr, chlad, tvrdá voda, topení atd. Může tak být náchylná k vysychání a stává se nepříjemnou a drsnou. Navíc je nutné používat každý den nejen péči, ale i vhodný produkt hygieny, jež odpovídá potřebám kojenců, kteří mají pokožku náchylnou k suchosti. Výsledkem je opět pružná a příjemná pokožka, okamžitě a dlouhodobě chráněná před nepříznivými účinky počasí.

  Testováno pod pediatrickou kontrolou

  Vyživuje Okamžitě vyživená pokožka: 95 % (1) Okamžitě zanechává na povrchu pokožky vyživující film (2) Chrání Pokožka chráněná proti suchosti a nepříznivým účinkům počasí (vítr, chlad, tvrdá voda, horko atd.): 95 % (1) Výrazný ochranný a izolační účinek: +61 % (3) Zklidňuje Pokožka je vláčná, měkká a navrací pokožce komfort: 100 % (1)

  *Detaily studie

  Vyživuje Dlouhodobě vyživená pokožka: 95 % (1) Zklidňuje Redukuje nepříjemné pocity a pocity pnutí na dlouhou dobu: 100 % (1)

  *Detaily studie

  Tento produkt byl navržen podle ekobiologického přístupu laboratoří NAOS s cílem postarat se o vás. U samé podstaty koncepce:

  Značka BIODERMA je odborníkem v ekobiologii pokožky a její pokrokový výzkum je zaměřený na udržování a obnovu přirozené fyziologické rovnováhy pokožky každého typu včetně jemné pokožky dětí. Bezpečné produkty pro jejich pokožku a respektování její přirozenosti představují základní principy řady ABCDerm.

  Ingredience