Allez au contenu Allez à la navigation

 • Biologie & Dermatologie

  BIODERMA Laboratoire dermatologique

  BIODERMA je průkopníkem od sedmdesátých let, získala jedinečné odborné znalosti díky spolupráci biologie a dermatologie. Díky tomuto unikátnímu vědeckému přístupu  se BIODERMA při výrobě produktů inspiruje především znalostmi kůže a jejími biologickými mechanismy.

 • Náš model

  Náš model: zdravá kůže

  Všechny BIODERMA výzkumy se točí kolem studia zdravé kůže, jejích buněk a také její nerovnováhy. Kůže hovoří svým vlastním jazykem a BIODERMA se jej neúnavně snaží pochopit. Kůže  podléhá změnám a agresi z životního prostředí. Proto nemoci, medikovaná léčba, stárnutí a mnoho dalších faktorů mohou ovlivnit rovnováhu kůže a způsobit její poškození. Přístup BIODERMY spočívá v reaktivaci přírodních zdrojů kůže, které obnoví běžné funkce zdravé pokožky.

 • Náš koncept

  Unikátní koncept: biologický mimetismus

  Výroba produktů BIODERMA je založena na celkovém respektování kůže. Napodobuje její přirozené biologické mechanismy prostřednictvím svých složek a jejich způsobu působení. Do složení produktů BIODERMA vybírá jen ty nejčistší aktivní látky, které se přirozeně nachází v kůži. Díky tomu jsou produkty BIODERMA výborně snášeny všemi typy pleti. Jsou schopny zachovat, aktivovat a obnovovat přírodní procesy.

 • Náš cíl

  Náš cíl: dermatologická bezpečnost

  BIODERMA se vždy snažila sladit dokonalou účinnost a co nejlepší toleranci pro každý typ pleti. Aby byla zaručena maximální dermatologická bezpečnost, obsahují BIODERMA produkty velmi omezený počet látek a optimálně dávkované účinné složky. Respektuje doporučení zdravotnických orgánů. BIODERMA vylučuje všechny dermatologicky pochybné výrobky. Tyto závazky se odráží ve formulaci listiny, která se vztahuje na vývoj všech produktů a důvodů jejich nadřazenosti ve vědecké metodě. Tento nekompromisní přístup vysvětluje, proč produkty BIODERMA zlepšují toleranci kůže a pomáhají jí být méně reaktivní. Proto všechny využívají patentovaný přírodní komplex DAF (Dermatological Advanced Formulation).

 • Exkluzivní principy firmy BIODERMA

  8 exkluzivních principů firmy BIODERMA

  1. BIOLOGICKÉ patenty

  Všechny BIODERMA produkty jsou výsledkem spolupráce biologů a dermatologů. Jsou založeny na biologickém principu fungování, které působí na původ a následky dermatologického problému a napravuje ho z dlouhodobého pohledu.

  2. Kožní tolerance

  Složení každého produktu BIODERMA zlepšuje toleranci kůže tím, že snižuje její citlivost a zvyšuje její odolnost vůči vnějším vlivům díky unikátnímu patentu: D.A.F., Dermatological Advanced Formulation.
   

  3. DERMATOLOGICKÁ bezpečnost

  3 absolutní pravidla pro dokonalou efektivitu a lepší toleranci:

  • využívat pouze látky, které jsou nezbytně nutné
  • vybírat ty nejčistší aktivní látky a využívat je ve správném množství
  • upřednostnit látky, které jsou již v kůži přítomny

    

  4. Vědecky uznané aktivní složky

  Všechny látky a přísady používané značkou BIODERMA splňují dvě základní kritéria nutná pro naše složení: biologickou účinnost a dermatologickou bezpečnost.
   

  5. Výlučný seznam

  BIODERMA ve svých požadavcích přesahuje doporučení vydaná zdravotnickými institucemi a zavazuje se vyloučit všechny nejisté dermatologické produkty typu parabeny, ftaláty, nitrosaminy, chlorfenesin, formol a formaldehydy.

   

  6. Bezpečnost a účinnost

  Všechny BIODERMA produkty respektují ta nejpřísnější doporučení ze strany zdravotnických institucí a dermatologických společností. 
   

  7. Klinické studie

  Všechny produkty BIODERMA jsou předmětem klinických studií realizovaných pod dohledem odborníků - dermatologů, alergologů a toxikologů. Tyto studie jsou pravidelně publikovány v předních  vědeckých časopisech.
   

  8. Jistota dohledání

  BIODERMA se zavázala ke kontrole a sledování původu používaných přísad a produktů respektováním norem platných v kosmetickém průmyslu.