Allez au contenu Allez à la navigation

27 Červenec 2017

HYDRATACE PLETI V LÉTĚ VE ČTYŘECH JEDNODUCHÝCH KROCÍCH

HYDRATACE PLETI V LÉTĚ VE ČTYŘECH JEDNODUCHÝCH KROCÍCH

S přicházejícím létem je třeba na sluneční paprsky připravit i pleť a zejména nastavit tu správnou péči. Pobyt v klimatizovaných prostorách, vyšší prašnost v ulicích, konzumace alkoholu, to vše způsobuje, že pleť je v létě absolutně dehydrovaná a zatěžovaná mnohem více než například na jaře či v zimě. Zároveň je vystavována slunečnímu záření, které však nepřináší jen zdraví prospěšný vitamín D, ale pokud si nedáme pozor, může mít na pleť negativní vliv. UV záření totiž urychluje stárnutí kůže, způsobuje rozšíření žilek a v některých případech může vést až ke vzniku karcinomů a nádorů. Nemusíme se však obávat, vše záleží na tom, kolik času na slunci trávíme, a na péči a hydrataci pleti, kterou citlivé pokožce věnujeme.

PRVNÍ KROK: DOKONALÉ ODLÍČENÍ

Čištění ráno i večer micelární vodou vhodnou pro konkrétní typ pleti je prvním krokem ke správné hydrataci pleti. Aby naše pleť dokázala přijmout všechny potřebné účinné látky, musí být dokonale vyčištěná. Micelární hydratační voda Hydrabio H2O zaručuje dokonalé odlíčení a bezkonkurenční toleranci. Díky působení exkluzivního biologického patentu Aquagenium® aktivuje pokožku a její přirozeně hydratační schopnosti.

DRUHÝ KROK: HYDRATACE

Jak hydratovat pleť? Důležitým krokem, hned po dokonalém odlíčení, je hydratace. Důležité je používat hydratační krémy, séra, pokud možno s SPF faktorem, které nám usnadní pobyt na slunci, a mohou nám tak pomoci předejít dehydratované pleti už od prvních symptomů, jako jsou ztráta jasu, pnutí nebo tvorba pigmentových skvrn či stárnutí pokožky. Správná volba hygieny a hydratace pleti je základem krásné a zdravé pokožky, proto výběr hydratační péče přizpůsobujeme typu pleti. Hydrabio Perfecteur SPF30 pleť okamžitě vyhlazuje a zlepšuje její přirozený vzhled. Díky jeho anti-UVA-UVB filtru poskytuje vysokou ochranu před škodlivými účinky UV záření, a zabraňuje tak předčasnému stárnutí kůže. Vaše pleť zůstane rozjasněná, jemná, pružná, dlouhodobě hydratovaná a chráněná. Jemné vrásky jsou potlačeny.

TŘETÍ KROK: DOPLŇKOVÁ PÉČE

Peeling, ano či ne? Obavy mnoha žen z peelingu v létě jsou neopodstatněné. Mnoho žen se této činnosti v létě vyhýbá, protože žije v domnění, že peelingem si odstraní opálení. Je to však pouze mýtus, protože melanin, kožní barvivo, máme mnohem hlouběji v pokožce a ne na jejím povrchu, proto se opálení nedá „smýt“. Doporučuje se peeling 1x týdně a výjimku tvoří pouze pacienti s akné. Hydrabio Peelingový krém jemně čistí i tu nejcitlivější pokožku. Je vhodný pro všechny typy pleti a jeho použití je velmi jednoduché. Stačí malé množství a krouživými pohyby masírovat 1 – 2 minuty. Toužíte po pružné a svěží pokožce? Vyzkoušejte Hydrabio Masku. Její uklidňující, regenerační a hydratační účinky zvýrazníte, pokud ji budete skladovat v chladničce.

ČTVRTÝ KROK: OSVĚŽOVÁNÍ

Během skutečně horkých dnů doporučujeme osvěžování dermální vodou ve spreji. Samozřejmostí je i příjem dostatečného množství tekutin, jejichž nedostatek se často podepisuje právě na naší pokožce nebo i vlasech. Hydrabio Brume, přesně dávkovaná, osvěžující dermální voda ve spreji, vaši pokožku zklidní a zvýší pocit pohodlí i na té nejcitlivější pokožce. Díky obsahu zinku pleť zmatňuje, působí antibakteriálně a zároveň působí jako fixátor make-upu.