Allez au contenu Allez à la navigation

09 Duben 2020

Zdraví na prvním místě: respekt a díky všem, kteří pomáhají

zdraví na prvním místě:
respekt a díky všem, kteří pomáhají

Naším posláním je respektovat Vaši pokožku. Vážíme si tak každého z Vás, kdo se snaží pomáhat v současné situaci. Náš respekt patří všem těm, kteří se chovají zodpovědně vůči ostatním, a přispívají tak k ochraně nás všech.

Zdraví je na prvním místě – chceme poděkovat všem doktorům, zdravotníkům, sestřičkám, farmaceutům a dalším pracovníkům ve zdravotnictví, kteří denně pomáhají a dělají vše pro to, aby pečovali o naše zdraví.

Děkujeme všem, kteří se starají o to, že máme denně k dispozici jídlo a hygienické potřeby. Těm, kteří pracují ve službách, v dopravních prostředcích, a dalším, díky kterým město stále žije, když ho potřebujeme. Všem kurýrům, kteří denně dovezou, co si objednáme, a pomáhají nám tak zůstat doma, a přesto doplnit nezbytnosti. Náš vděk patří i všem, kteří se zapojili do charitativních projektů, pomáhají svým rodinám a bližním, nabízí pomoc dalším a přemýšlí nad tím, jak ulehčit momentální situaci

Pomáhejme všichni společně a dodržujme základní bezpečnostní pokyny, kterými přispíváme k prevenci a k opětovnému získání zdraví pro naši společnost.

Čím může přispět každý z nás

Věnujte čas pravidelné a důkladné hygieně, a to nejen Vašich rukou, ale i obličeje. Po důkladném mytí nezapomeňte pokožku hydratovat pomocí hydratačního krému. Antibakteriálním gelem čistěte i svůj telefon. Pokud to není nutné, nevycházejte z domu. Pokud potřebujete opustit domov, noste roušku a držte si odstup od ostatních.

Mimo domov se zároveň nedotýkejte očí, nosu nebo úst, a to ani přes roušku. Ta musí zůstat čistá.

Pokud se necítíte dobře – máte horečku, kašel, potíže s dýcháním – okamžitě telefonicky kontaktujte lékaře.

Bioderma je z celého srdce s Vámi a přeje Vám pevné zdraví v této výjimečné situaci.