Allez au contenu Allez à la navigation

17 Prosinec 2019

Tipy na Vánoční balíčky pro Vaši pokožku

tipy na vánoční balíčky
pro vaši pokožku

Jako každý rok přichází v tomhle období vánoční čas. A ačkoliv by měl být advent obdobím klidu a pohody, pro spoustu lidí se poslední týdny roku nesou ve znamení spěchu, stresu a shánění vánočních dárků na poslední chvíli. Že to moc dobře znáte? Zkuste tento rok zpomalit, můžete si to dovolit. Vánoční dárky pro vaše blízké jsme totiž letos vybrali za vás.

Připravili jsme pro vás tipy na vánoční balíčky, kterými můžete obdarovat své nejbližší a budete mít jistotu, že je nejen potěšíte, ale uděláte také něco pro jejich zdraví. Navíc pro ně místo do přeplněného obchodního centra můžete zamířit do vaší oblíbené lékárny. Na našich stránkách najdete také mapu, kde se nachází nejbližší kamenná lékárna, ve které daný kosmetický balíček mají, stačí u něj kliknou na “Vyhledat lékárnu”. A pokud raději nakupujete z pohodlí domova, podívejte se přímo na stránky našich partnerských online lékáren.

 

Hydratační balíček

Tenhle balíček umí pořádně nakopnout dávkou hydratace. A to ocení obdarovaný především teď v zimě - naše kůže je totiž vystavená velkým výkyvům teplot, když přecházíme z vytopených místností do mrazu a má tendenci se vysušovat. V dárkové kosmetické taštičce najdete vyživující krém na ruce a nehty, které jsou v zimě nejvíce vystavovány nepříznivým podmínkám. Pro péči o celé tělo a doplnění vláhy je ideální Atoderm sprchový krém. Pokožku tváře regeneruje vysoce výživný krém z bambuckého másla a avokáda Atoderm Nutrive, který můžete používat klidně každý den. V balíčku je také tyčinka na rty, ta pomůže s péčí o suché a popraskané rty. Hloubkově je regeneruje a navíc příjemně voní

Citlivý balíček

Citlivá pokožka si zaslouží šetrnou péči a tu mohou najít vaši blízcí pod vánočním stromečkem. Tento balíček se skládá s očního gelu Sensibio Eye, který redukuje kruhy pod očima, což obdarovaný může ocenit třeba hned po Silvestrovských oslavách. Dále se v praktické taštičce nachází krém Sensibio Rich, který pokožku zklidňuje a zmírňuje pocity pnutí, svědění a pálení. Nemůže chybět ani senzitivní micelární voda Sensibio, která díky obsaženým micelům citlivou pokožku nedráždí a přirozeně pomáhá při obnově hydrolipidického filmu pokožy

 

Za horským nebo rovníkovým sluncem

Máte ve svém okolí někoho, kdo pravidelně každou zimu odjíždí za teplem? Nebo naopak vaši blízcí zimu milují a rádi si ji vychutnají v plné kráse v některém z horských resortů? Pak jim pod stromeček zabalte balíček sluneční ochrany. Ať už jedou do tepla, nebo na hory, měli by svou pokožku chránit před ostrým sluncem. Do balíčku jim proto zabalte Photoderm MAX tyčinku na rty, která spolehlivě ochrání místa náchylná na spálení. Na ochranu celého těla je pak ideální opalovací mlha, která je vhodná pro všechny typy pleti, včetně té citlivé. A pokud jedou vaši blízcí i s dětmi, přibalte jim opalovací pěnu, která vypadá jako šlehačka a děti si při nanášení užijí spoustu zábavy.