Allez au contenu Allez à la navigation

05 Duben 2018

Tipy na odličování a videorecenze produktů

3 skvělé tipy,
jak se nejlépe

odlíčit a docílit

zářivé pleti

Nanášení make-upu je pro většinu žen nepostradatelná chvilka dne. Neméně důležité je ale i odličování, bez kterého byste večer zkrátka neměly vklouznout do postele. A nejde jen o to, že byste si umazaly polštář od řasenky. Odličování je především prevencí proti vráskám a stárnutí pleti. A to je obzvlášť dobrý důvod, proč vzít před spaním do ruky micelární vodu a vatový tamponek, nemyslíte?

Pojďme si nyní ukázat, jaké způsoby odličování vlastně máme k dispozici. Možností je samozřejmě hned několik, stejně jako nabízených produktů. Je už jen na vás, co si zvolíte – každému pochopitelně vyhovuje něco jiného. Francouzská dermokosmetika Bioderma však myslí na všechny!

1. Každodenní dokonalé čistění pleti

Tento způsob odličování se skládá ze dvou jednoduchých kroků:

1. krok: Čisticí gel Sensibio Gel moussant
Nejdříve pleť odlíčíte gelem Sensibio Gel moussant, který obličej i dekolt skvěle vyčistí. Poté důkladně opláchnete a jemně osušíte.

2. krok: Micelární voda Sensibio H2O
Aby bylo odlíčení skutečně dokonalé, po Sensibio gelu použijte ikonickou micelární vodu Sensibio H2O. Micelární vodu nanášejte na obličej pomocí vatového tamponku a proces opakujte do té doby, než zůstane tamponek čistý. Nezapomínejte na to, že rtěnku odličujeme jako první!

Po aplikaci micelární vody okamžitě pocítíte svěžest a zklidnění pokožky. Nespornou výhodou je, že je velmi univerzální, a tak vyhovuje takřka všem. O její kvalitě svědčí i fakt, že se každé tři vteřiny ve světě jedna lahvička prodá. Takže tři, dva, jedna... Už ji máte?

2. Odličování na cestách aneb spolehlivý pomocník do kabelky

Jestliže se občas vydáte na cesty anebo jen chcete mít jistotu čisté pleti kdykoli mimo domov, jednoznačně oceníte Sensibio H2O micelární odličovací ubrousky. Ty se vejdou do každé kabelky, a kromě praktičnosti jsou také velice účinné.

Podobně jako micelární voda jsou vlhčené ubrousky univerzální, a tak s nimi rozhodně nešlápnete vedle. S jejich pomocí jemně odstraníte make-up z tváře i očí a zbavíte pleť nečistot a podrážděnosti. Obličej po jejich použití nemusíte oplachovat. Ubrousky jsou navíc jemně parfémované, a tak vám na tváři zůstane příjemná lehká vůně.

3. Odličování citlivé a suché pleti

Pokud je vaše pleť opravdu velmi citlivá a suchá, bude pro vás nejlepší volbou Sensibio mléko. Dokonale vyčistí vaši pleť a odstraní make-up z tváře a očí. Navíc posiluje odolnost pokožky vůči vnějším vlivům a zvyšuje práh tolerance citlivé pleti.

Pokud si nejste jisté, jaký produkt by vám nejlépe vyhovoval, věřte, že právě s těmi na citlivou pokožku nikdy nic nezkazíte.

Máme odlíčeno!
A co teď? Možná si myslíte, že odlíčením váš večerní rituál končí a můžete si s radostí lehnout do postele. To ale není ten nejlepší přístup. Neměly byste totiž zapomínat na následnou péči, kterou odlíčení vyžaduje. Vyzkoušet můžete například zklidňující oční gel-krém Sensibio, který obsahuje kyselinu hyaluronovou. Pokožku kolem očí hydratuje, vyhlazuje a zabraňuje vzniku mimických vrásek. Navíc snižuje výskyt tmavých kruhů po očima.

Rada na závěr
Odličování je pro pleť opravdu nesmírně důležité, a tak byste ho neměly podceňovat. Pokud vás tento proces nebaví, zkuste si z něj udělat příjemný rituál. Uvědomte si, že je to jeden z mála momentů z celého dne, který můžete věnovat jen samy sobě. Dopřát své pokožce čistotu, regeneraci a svěžest je přece projev lásky a úcty k vlastnímu „já“. A to je základ zdravého sebevědomí, které je pro každou ženu nesmírně důležité...