Allez au contenu Allez à la navigation

15 Srpen 2018

Seznamte se se čtyřmi ženami, které micelární vodu zařadily do svých kosmetických rituálů

Micelární festival jako oslava krásné pleti: Čtyři příběhy žen, které si oblíbily micelární vodu

 

V našich laboratořích jsme jako první na světě vyvinuli micelární vodu, která se rychle stala hitem v odličování. Respektuje totiž rovnováhu pokožky, jemně odlíčí jakoukoliv pleť a přizpůsobí se potřebám vaší pokožky. Jak o svou pleť pečuje maminka na mateřské dovolené? Jak vypadá den televizní moderátorky? A jak vše zvládá a kde bere energii marketingová manažerka? Seznamte se čtyřmi ženami, které si micelární vodu Bioderma oblíbily stejně jako miliony dalších žen po celém světě a zařadily ji do svých pravidelných kosmetických rituálů. Micelární voda je totiž vhodná pro každou z nás.

Kateřina je sympatická maminka na mateřské dovolené. Její všední den začíná v sedm hodin ráno, kdy vstává společně se svým šestnáctiměsíčním synem. Ještě před snídaní přichází čas na ranní hygienu: „K mým ranním rituálům po klasické hygieně patří očištění pleti micelární vodou Sensibio H2O. Mám citlivou pleť a dlouho jsem hledala micelární vodu, která by mi vyhovovala a pleť nevysušovala, až jsem našla tuto, se kterou jsem moc spokojená,“ prozradila nám maminka Kateřina a dodává, že nedá dopustit ani na hydratační krém Hydrabio Perfecteur SPF 30. Se synem totiž tráví většinu času venku, proto potřebuje pleť chránit před slunečními paprsky.

Karolína, digital marketing managerka Biodermy, zase tráví většinu dne v kanceláři, nebo na pracovních schůzkách. Každé ráno nezapomene vyčistit pleť micelární vodou Hydrabio H2O, která ji skvěle připraví na nanesení krému. „Používám Hydrabio Gel Créme - má lehkou konzistenci, pleť na obličeji krásně zhydratuje a dodá jí svěžest.“ Po náročném dni pak makeup i nečistoty poctivě odlíčí micelární vodou a nanese hydratační Sérum Hydrabio, které pleť přes noc krásně vypne a dodá jí potřebnou hydrataci a energii na další den.

Micelární vodu si oblíbila také Monika Leová, Česká Miss Earth 2013 a televizní moderátorka. Protože v práci dostává kvůli televizi silný makeup, na odličování používá micelární vodu Sensibio H2O, která je jemná a zároveň pleť důkladně očistí. „Jelikož mám obecně sušší pokožku, oblíbila jsem si také Hydrabio Créme, který je ideální před nalíčením. Dostatečně pleť vyživí a zároveň ochrání před nánosem líčidel,“ chválí si Monika. Večer po odlíčení pak pokožce dopřeje hydrataci pomocí Hydrabio Sérum, které je skvělé právě na noc, kdy pomáhá pokožce regenerovat se.

PR manažerka Michaela zvládá spojit práci a péči o ročního syna Viktora. Ráno začíná s micelární vodou Hydrabio H20, která tvář nejen hydratuje, ale zároveň i vyčistí. Přestože je její den plný aktivit, nezapomíná si udělat čas taky jen sama na sebe. Její rychlý rituál krásy začíná okolo osmé večer, po té co uspí syna. „Pleť si odlíčím micelární vodou Hydrabio, protože mou pleť dokonale odlíčí a zároveň hydratuje. Na tělo používám min. 2-3 x týdně Hydrabio peeling, který udržuje buněčnou aktivitu. Navíc pokožku zbaví odumřelých buněk a krásně ji vyhladí. Završí to Hydrabio Créme, který je vhodný jako péče na noc. Vyživuje a hydratuje, snižuje citlivost pleti a zvyšuje její práh tolerance,“ popisuje péči o svou pokožku Michaela.

Chcete pro svou pleť také jen tu nejlepší péči? Připravili jsme pro vás balíčky dvou micelárních vod se slevou 350 Kč. Ať už máte normální, suchou nebo citlivou pleť, stavte se pro micelární vodu do některé z našich partnerských lékáren. Nabídka platí od července do vyprodání zásob.