Allez au contenu Allez à la navigation

21 Únor 2019

Seniorky pletou úžasné svetříky, které zahřejí na duši. Vyhrajte jeden z nich

Seniorky pletou úžasné svetříky, které zahřejí na duši
vyhrajte jeden z nich

„Šťastná budeš, když se budeš dobře cítit ve vlastní kůži.“ Pamatujete si i vy na nějakou moudrost, kterou vás obohatili starší lidé? Dejte nám vědět na Facebooku, jaká nejsilnější vzpomínka s vaší babičkou ve vás rezonuje a vyhrajte micelární vodu Sensibio s unikátním svetříkem od zkušených pletařek, který zahřeje nejen na duši. Soutěž trvá od 18. února do pátku 22. února. Stačí se podělit o svoji vzpomínku v komentáři na Facebooku.

 

V Biodermě jsme se snažili vcítit do kůže seniorů a oslovili jsme pletařky z organizace Elpida s netradičním požadavkem. V rámci projektu Ponožky od babičky daly seniorky zelenou recyklaci a ze starých svetrů a darovaných klubek upletly svetříky nové – tentokrát pro naši micelární vodu Sensibio. Více o této ikonické micelárce a jejích účincích na citlivou pleť jsme nedávno psali v článku na našem blogu.

Kromě pocitu užitečnosti dává projekt Ponožky od babičky práci více než 200 babičkám a zároveň podporuje chod vzdělávacího a kulturního centra pro seniory Elpida. Tato organizace má krásné poslání – pomáhat seniorům stát se se samozřejmou, sebevědomou a respektovanou součástí naší společnosti. Realizuje dlouhodobé projekty na podporu aktivního života seniorů, do kterých se můžete zapojit i vy, ať už účastí na jejich akcích, nebo zakoupeních originálních teplých ponožek.

A pokud by vám jedna micelárka od nás nestačila, můžete získat její zásoby na 5 let nebo zažít nezapomenutelný den s beauty bloggerkou Petrou LovelyHair. Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky do 31.3.2019.

Produkty Bioderma pro citlivou pleť si můžete koupit online na e-shopech a také v lékárnách.