Allez au contenu Allez à la navigation

08 Duben 2019

Probuďte svou pleť ze zimního spánku

Probuďte svou pleťze zimního spánku

Se začínajícím jarem přišly první teplé sluneční paprsky, na které někteří z nás čekali celou zimu. Změna ročního období se ale může projevit i na vaší pokožce. S příchodem jara se totiž tělo čistí – probouzí se ze zimního spánku a to s sebou přináší potřebu detoxikovat organismus. Již naši předkové dodržovali vždy na začátku roku období půstu a nebylo to jen tak bezdůvodně. Organismus se zcela očistil a připravil se tak na nové období. A na nové období bychom měli připravit také naši pleť. Víte jak na to?

Citlivá pleť

Doplňte živiny, ať se pleť rozzáří

V zimě je naše kůže vystavena mnoha negativním vlivům. Chlad, mráz, časté změny teplot při přechodu z vytopených místností do zimy, nebo suchý vzduch z topení, který naši pokožku vysušuje. Všechny tyto faktory způsobují, že naše kůže může na konci zimy působit unaveně a sešle. S příchodem jara, kdy se i v přírodě mění vše ze zimní šedi do barev, můžeme stejně tak rozzářit i naši pleť. Stačí jí dodat ty správné živiny. Dopřejte své pokožce intenzivní péči v podobě hydratující masky Sensibio, která je vysoce snášenlivá, a je tak vhodná pro všechny typy pleti, včetně té citlivé. Obsahuje patentovaný komplex ToléridineTM, který umí okamžitě zklidnit projevy senzitivní pleti a působí trvale proti zánětu. Díky obsaženým hydratačním látkám obnovuje maska jas pokožky a perfektně ji připravuje na jaro.

Už žádné kruhy pod očima. Řekněte sbohem unavené pleti

Unavená pleť se může projevovat různě. Třeba pnutím, podrážděním a dobře známými kruhy pod očima. To umí vyřešit oční gel-krém Sensibio určený pro každodenní péči. Nejen, že okamžitě zklidňuje podráždění v oblasti očí, posiluje také odolnost kůže vůči vnějším vlivům, zvyšuje práh tolerance pokožky a díky kyselině hyaluronové zabraňuje vzniku mimických vrásek. Navíc obsahuje kofein, který vaši pleť doslova probudí. Naneste jej ráno anebo večer na oční víčka a oční okolí. Předtím tyto partie očistěte micelární vodou Sensibio H2O nebo čistícím mlékem. Poté jemně vmasírujte, dokud se gel nevstřebá. Sami uvidíte, jak se vaše pokožka rozzáří.

Přípravky na citlivou pleť

 

Hydratujte pokožku, aby byla pružná a připravte ji na slunce

Zdravá pleť vypadá pružně a je jemná na dotyk. Po zimě však může být vaše pleť dehydratovaná, nedostatek vody v kůži způsobuje suchost a mohou se na ní vytvářet šupinky. S příchodem jara dodejte vaší pokožce kromě živin také dostatek vláhy a do své každodenní kosmetické rutiny zařaďte čistící Sensibio Gel Moussant, který už po dvou týdnech používání zvyšuje hydrataci pleti až o 77 %. Díky své vysoké snášenlivosti je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť. Zapomínat bychom ale neměli ani na to, že s jarním sluncem může přijít také skryté nebezpečí v podobě negativního UVA a UVB záření. První jarní paprsky se totiž často podceňují a mohou být zákeřnější, než si myslíme. Naši pokožku bychom před nimi měli proto dostatečně chránit. Ideálním pomocníkem je opalovací krém na obličej Photoderm MAX Aquafluid neutrální SPF 50+. Má ultra-lehkou bezbarvou texturu, která nezanechává bílé stopy ani mastný film a pokožka se tak neleskne. Můžete jej proto použít jako podklad pod make-up a svou kůži zároveň ochránit před sluncem. Kromě základního bezbarvého krému je dostupný i ve dvou tónovaných variantách, světlé a tmavé.

 

Produkty Bioderma pro citlivou pleť si můžete koupit online na e-shopech a také v lékárnách.