Allez au contenu Allez à la navigation

21 Srpen 2018

PR manažerka Michaela: Micelární voda Hydrabio je součástí mého rituálu krásy

PR manažerka Michaela: 

nejraději mám teplo a moře, 

vitamín "SEA" potřebuji

 

Michaela je maminka ročního syna a ale přitom zvládá i práci PR manažerky ve společnosti NAOS, její život je velmi pestrý a plný aktivit. Snaží se být vždy plná pozitivní energie, kterou ráda dobíjí u moře, či na wellness víkendu.

Jak vypadá váš den?

Vstávám o půl sedmé. Mým budíkem je syn Viktor, kterému mu je 1 rok. Ráno má nejvíc energie, takže se přemisťujeme do obýváku, díváme se na pohádky, hrajeme si a absolvujeme ranní hygienu. Odličuji se micelární vodou Hydrabio H20, která mou tvář nejen hydratuje, ale zároveň i vyčistí. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně té citlivé. Potom nanesu lehký sjednocující krém Hydrabio Perfecteur s ochranným faktorem 30, aby byla moje pleť hloubkově hydratovaná a dokonale chráněná před slunečním zářením. O půl desáté, ukládám Viktora spát a mám čas na sebe. Otevírám počítač a řeším e-maily. Mezitím trochu uklidím. Před obědem většinou chodíme se synem plavat a cvičit. Dáme si oběd a pak jdeme na procházku. V létě pravidelně necvičím, ale snažím se každý den minimálně 30 minut v intenzivním tempu procházet s kočárkem. Denně alespoň 3-5 km. 

O půl druhé, dokud syn spí, se věnuji práci. Pokud potřebuji vyběhnout na pracovní setkání, Viktorka hlídá moje máma. O třetí se věnuji zase synovi. O páté už přichází táta z práce a většinou jdou s Viktorem ještě na procházku. Já si můžu dodělat věci do práce. Teď  v létě trávíme večery na zahradě, grilujeme nebo jdeme do města na večeři. O osmé je už čas večerní rituál, koupání a uspávání, a pak následuje čas pro mě. Začínám svůj rychlý rituál krásy - pleť si odlíčím micelární vodou Hydrabio, protože mou pleť dokonale odlíčí a zároveň hydratuje.Na tělo používám min. 2-3 x týdně Hydrabio peeling, který udržuje buněčnou aktivitu. Navíc pokožku zbaví odumřelých buněk a krásně ji vyhladí. Završí to Hydrabio Créme, který je vhodný jako péče na noc. Vyživuje a hydratuje, snižuje citlivost pleti a zvyšuje její práh tolerance. Den maminky, která ještě pracuje, je náročný, ale určitě se dá vše zvládnout, a to i díky moderním technologiím. Mohu být stále online, a přitom trávit čas s rodinou.

Jak trávíte volný čas?

No, od narození mého syna moc času nemám. Miluju zvířata, tak když je trochu čas, věnuji se domácím mazlíčkům, zajdu si na kosmetiku nebo masáž a v létě si užíváme dům a zahradu a po večerech grilujeme. Setkáváme se s kamarády a občas zajdu s kamarádkami do města.

Kam nejraději jezdíte na výlet?

Nejraději mám teplo a moře. Vždy mě dobije pozitivní energií - vitamin „SEA“ potřebuji. Tento rok jsme s malým letěli do Turecka a ještě nás čeká cesta do Chorvatska. Můj syn miluje vodu a děti. Když jsem během roku velmi unavená, zajedeme si celá rodina na wellness víkend - vířivka, sauna a masáž mi vždy dodají energii. Také jezdím do Bratislavy, protože tam mám rodinu.

Udělejte si radost a kupte si ikonickou MICELÁRNÍ VODU za výhodnou cenu v našich partnerských lékárnách.

Akce platí od července 2018 do vyprodání zásob. Najděte si svou nejbližší lékárnu zde.