Allez au contenu Allez à la navigation

16 Říjen 2018

Pečujte o dětskou pleť, sbírejte tučňáky a soutěžte o skvělé ceny

ABCDerm.cz:

vše o dětské pokožce na jednom místě

Naším malým ratolestem chceme dopřát jen to nejlepší. Děti i jejich pokožka totiž vyžadují specifickou péči: citlivou kosmetiku a mateřskou lásku. Jak bychom se o pleť miminek měli nejlépe starat? Jak u kojenců rozpoznat suchou nebo atopickou pokožku? Jak dětskou pokožku chránit před sluníčkem? A na co si dát pozor při výběru správné kosmetiky?

Odpovědi na všechny otázky týkající se správné péče o vaše miminko jsme posbírali na jedno místo a spustili jsme pro vás web ABCDerm.cz. Najdete na něm důležité informace, díky kterým rozpoznáte potřeby vašich nejmenších. Také vám poradíme, podle čeho vybírat dětskou kosmetiku, kde je možné ji zakoupit a co by rozhodně neměla obsahovat.

Sbírejte tučňáky a zapojte se do soutěže

Za nákup produktů ABCDerm, které byly vyvinuty speciálně pro dětskou pokožku, teď můžete navíc posbírat rodinu tučňáků. Elegantní baletku Anetku, neposedného skejťáka Bertíka, šikovnou tenistku Celestýnku i karatistu Davídka. Akce platí na nákup v hodnotě nad 249 Kč v lékárnách a na e-shopu BENU do 31. 12. 2018. nebo do vyprodání zásob.

S tučňáky se pak můžete zapojit do soutěže a vyhrát skvělé ceny. Stačí vyfotit alespoň dva sportovce z naší kolekce, poslat nám fotku do 31. 12. 2018 a ty nejkreativnější budou zařazeny do soutěže o celoroční péči ABCDerm pro vaše děťátko a další atraktivní ceny.

Produkty ABCDerm nakoupíte na e-shopu