Allez au contenu Allez à la navigation

20 Srpen 2018

Můj den začíná s micelární vodou Hydrabio H2O, říká marketingová manažerka Karolína.

Můj den začíná s micelární vodou, říká marketérka Karolína

Většinu svého času tráví v kanceláři, nebo na pracovních schůzkách. Ráda si však udělá výšlap na horu Milešovku, po práci si dá hodinu jógy a miluje moderní architekturu. Jak vše zvládá a kde bere energii, digital marketing manažerka BIODERMY?

Jak vypadá váš den?

Vstávám na sedmou, dám si sprchu a vyčistím si pleť micelární vodou Hydrabio H2O, která ji skvěle připraví na nanesení krému. Používám Hydrabio Gel Créme - má lehkou konzistenci, pleť na obličeji krásně zhydratuje a dodá jí svěžest. Nikdy nezapomenu ani na snídani a ze všeho nejraději snídám vajíčka nebo avokádový toast.

Od devíti už sedím v kanceláři, vyřizuji emaily, plánuji nové kampaně a řeším strategické věci. Okolo poledne si dopřeji zdravý, ale výživný oběd (většinou nějaký salát, sushi či mou zbožňovanou vietnamskou kuchyni), který mi dodá energii do druhé půlky dne, kdy mám často schůzky s kolegy nebo influencery, s kterými spolupracuji na kampaních. Po práci mám obvykle nějakou sportovní aktivitu (jóga, fitness, běh) nebo si ráda zajdu s přáteli či partnerem do města na večeři. Okolo jedenácté zahajuji svůj večerní pečující „rituál“, kdy se poctivě odlíčím micelární vodou Hydrabio H2O a poté nanesu hydratační Sérum Hydrabio, které mou pleť přes noc krásně vypne a dodá jí potřebnou hydrataci.

Jak trávíte volný čas?

Mám ráda aktivní odpočinek, tedy sportovní aktivity – v létě je to jízda na kole, vysokohorská turistika či běh, přes zimu moc ráda lyžuji nebo jezdím na běžkách. Víkendy nejraději trávím v přírodě buď na chalupě u Adršpašských skal nebo vyrážíme s přítelem na dobrodružné vyjížďky po Evropě obytným vozem.

Kam nejraději jezdíte na výlet?

Mám ráda výlety do Českého středohoří, výšlap na horu Milešovka mě nikdy nepřestane bavit. Ráda také obdivuji zajímavé architektonické stavby, ať už moderní či historické. Naposledy jsem byla v Litomyšli, kde mě zaujal nejen krásný renesanční zámek, ale i skloubení moderní architektury s tou historickou.

Udělejte si radost a kupte si ikonickou MICELÁRNÍ VODU za výhodnou cenu v našich partnerských lékárnách.

Akce platí od července 2018 do vyprodání zásob. Najděte si svou nejbližší lékárnu zde.