Allez au contenu Allez à la navigation

19 Srpen 2018

Monika Leová: Odličuji se micelární vodou Sensibio H2O

Monika Leová: v práci dostáváme kvůli televizi silný makeup,

odličuji se micelární vodou

“Evropa je nádherná, nejlepší je, když se s přítelem sbalíme a vyrazíme někam v autě. Spíme v něm, umýváme se vodou z pet lahve a vaříme na bombě.” říká Česká Miss Earth 2013 a televizní moderátorka Monika.

Jak vypadá váš den?

Můj den začíná kolem sedmé hodiny ráno. Dáme si s Martikem lehkou snídani a po ní většinou vyrazím na kruhový trénink. Pak obvykle vyřizuji maily nebo lítám po schůzkách. V jednu nastupuji do práce na Primu, užiju si vysílání a po něm často pospíchám na nějakou akci. Snažím se využívat každou chvíli.

Jelikož v práci dostáváme kvůli televizi silný makeup, na odličování používám micelární vodu Sensibio H2O, která je jemná a zároveň pleť pořádně očistí. Používáme ji také na Primě. Jelikož mám obecně sušší pokožku, oblíbila jsem si Hydrabio Créme, který je ideální před nalíčením. Dostatečně pleť vyživí a zároveň ochrání před nánosem líčidel. Večer si pak po odlíčení dávám Hydrabio Sérum, které je na noc skvělé. Obličej mám po něm jako “dětskou prdelku” :-) Pokud zrovna nemám pracovní týden na Primě, věnuji se modelingu, moderacím, přátelům nebo vlastnímu podnikání, které rozjíždíme s nejlepší kamarádkou.

Jak trávíte volný čas?

Jsem akční člověk, který se potřebuje někde vybít. Nejlepší ventil je pro mě pohyb. Kromě kruhových tréninků, tancuji, v létě chodím hrát beach volejbal a v zimě jezdím na snowboardu. Volný čas investuji do svého rozvoje - učím se vietnamsky, občas hraju na kytaru nebo si jen užívám volné chvilky s Martikem.

Kam nejraději jezdíte na výlet?

Evropa je nádherná, nejlepší je, když se s Martikem sbalíme a vyrazíme někam v autě. Spíme v něm, umýváme se vodou z pet lahve a vaříme na bombě. Cestování mám obecně ráda, človek si rozšiřuje obzory a zážitky z cest jsou nejsilnější. Zbožňuji Asii, jak je to tam cenově dostupné. Austrálie je taky úžasná, doufáme, že nám to letos vyjde a měli bychom tam jet na svatební cestu.

Udělejte si radost a kupte si ikonickou MICELÁRNÍ VODU za výhodnou cenu v našich partnerských lékárnách.

Akce platí od července 2018 do vyprodání zásob. Najděte si svou nejbližší lékárnu zde.