Allez au contenu Allez à la navigation

16 Listopad 2018

Máš otázku k suché nebo atopické pleti? Zeptej se Olívie

ZEPTEJ SE OLÍVIE JEDNODUŠE
I NA SLOŽITÉ OTÁZKY

Odteď dostaneš odpovědi na své otázky téměř okamžitě. Seznam se s Olívií, novou členkou Bioderma týmu, která si s tebou prostřednictvím našeho chatu v messengeru ráda popovídá o správné péči o suchou až atopickou pokožku. Olívie spolupracuje s týmem předních odborníků z oblasti dermatologie, imuno-alergologie, psychologie, nutričního a sociálního poradenství a umí proto odpovědět i na složité a odbornější otázky.

S atopickým ekzémem má Olívie i osobní zkušenost – trpí jím totiž její dcera. Olívie proto vyzkoušela, které přípravky fungují dlouhodobě a zároveň jsou šetrné k pokožce. Postupně odhalila tajemství produktů Bioderma a podělí se s tebou o užitečné tipy, jak produkty efektivně používat a kombinovat. Během každodenního života se suchou pokožkou Olívia také sestavila rituály, které jí a její dceři zpříjemňují den. Je si jistá, že pomohou i tobě.

Rozhodně si ale nemysli, že je Olívie nějaký poučující suchar. Vše vysvětluje hravě a s nadhledem, navíc má pro tebe připravenou i soutěž o produkty Bioderma.

Pokud se chceš s Olivií spřátelit, klikni na tento odkaz a zeptej se jednoduše na složité otázky.

Olívie je první chatbot, který byl vyvinut speciálně pro poradenství v oblasti správné péče o suchou až atopickou pokožku. Díky nejnovějším technologiím tak může reagovat okamžitě a vést individuální konverzaci s kýmkoliv a v jakýkoliv čas. Vyzkoušej ho ve Facebook messengeru.

Produkty Bioderma pro suchou a atopickou pleť si můžeš koupit online na e-shopech a také v lékárnách.