Allez au contenu Allez à la navigation

17 Srpen 2018

Maminka Kateřina nám prozradila, jakou micelární vodu si oblíbila

Mám citlivou pleť a

dlouho jsem hledala

micelární vodu,

která by mi vyhovovala

 

Budík v 7 ráno, horská turistika či rodinný výlet? Maminka Kateřina nám prozradila, jak vypadá její běžný den, péče o syna a také péče o sebe samotnou.

Jak vypadá váš den?

Můj všední den začíná kolem sedmé ráno, kdy mě místo budíčku vzbudí můj šestnáctiměsíční syn Karel. K mým ranním rituálům  po klasické hygieně patří očištění pleti micelární vodou Sensibio H2O. Mám citlivou pleť a dlouho jsem hledala micelární vodu, která by mi vyhovovala a pleť nevysušovala, až jsem našla tuto, se kterou jsem moc spokojená. Potom nanesu i hydratační krém Hydrabio Perfecteur SPF 30, protože se synem trávím většinu času venku, potřebuji mít pleť dostatečně chráněnou před slunečními paprsky. Krém mi pleť zároveň krásně rozjasní.

Po snídani se věnuji synovi, kdy si hrajeme, prohlížíme knížky a různě blbneme. Po obědě syn spí, takže mám čas doma poklidit, vyřídit si povinnosti na emailu a také chvilku dát si kávičku a nohy nahoru. Odpoledne následuje jízda na nákup nebo procházka s kočárkem, která obvykle končí na dětském hřisti. Doma po večeři a péči o malého a jeho uložení ke spánku začíná i péče o mě, konkrétně o mou pleť. Nejprve se důkladně odlíčím micelární vodou Sensibio H2O. Líbí se mi její multifunkčnost. Tato micelárka nejen dobře odlíčí i voděodolnou řasenku, ale zároveň pleť čistí, takže nemusím mít další produkt navíc. Poté použiji zklidňující a vyživující krém na citlivou pleť Sensibio Rich, který je ideální na noc.

Jak trávíte volný čas?

Nejradši jsem se svou rodinou – synem a manželem. Podnikáme různé procházky, výlety a také si najdeme prostor na sportovní aktivity. Například s manželem chodíme hrát tenis. Víkendy většinou trávíme v našem apartmánu ve Špindlerově Mlýně, kde se věnujeme horské turistice a v zimě tam rádi lyžujeme. Když mám zařízené hlídání, tak jsem také ráda se svými kamarádkami. Spolu si zajdeme na dobrou kávu, brunch, večeři a nebo skleničku.

Kam nejraději jezdíte na výlet?

U nás jsou teď velmi oblíbené a časté výlety do pražské Zoo, kde je syn ve svém živlu. Ani za celý den nestihneme vše projít, je tam stále co objevovat. Často jezdíme blízko za Prahu na jezero Lhota. Je to krásná procházka v kteroukoliv roční dobu. Moc rádi se také vracíme do Třeboně v jižních Čechách, kde trávíme prodloužené víkendy na kolech.

Udělejte si radost a kupte si ikonickou MICELÁRNÍ VODU za výhodnou cenu v našich partnerských lékárnách.

Akce platí od července 2018 do vyprodání zásob. Najděte si svou nejbližší lékárnu zde.