Allez au contenu Allez à la navigation

30 Listopad 2017

Jak připravit pleť na zimu s Biodermou

bioderma atoderm suchá pleť

Jak 

připravit pleť

NA ZIMU S BIODERMOU

Ráno už teploměr klesá k nule, vítr střídá déšť a sluníčko se ukáže jen výjimečně a nesměle. Zima klepe na dveře. Myslíte, že vám stačí nasadit teplou čepici, rukavice a sněhule? Možná také přemýšlíte o změně jídelníčku, vitamíny z ovoce jsou v zimě ještě důležitější než v létě. Nezapomněli jste však kromě šatníku a jídelníčku přizpůsobit zimě i péči o pleť? Pokožka je v zimě kvůli nepříznivým vlivům počasí (vítr, zima, mráz, slunce a sníh) náchylnější k podráždění a vysušování. Nejvíce trpí ty části těla, které jsou maximálně vystavené, především obličej a ruce. Namáhaná je však pleť po celém těle. Proto je důležité ji hydratovat a důkladně chránit proti poškození

Toužíte promrzlá skočit po návratu domů pod sprchu? Ideální chvíle začít s péčí o pokožku! Dopřejte si speciální sprchový krém pro suchou až velmi suchou pokožku. Pokud dáváte přednost oleji, přidejte si na poličku v koupelně sprchový olej Atoderm. Ten intenzivně vyživuje a zvláčňuje pleť, zmírňuje pocity pnutí a chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Po umytí a osušení nezapomeňte pleť natřít tělovým krémem, který zvýší účinnost ochrany. Myslete také na své děti, jejich pokožka je ještě jemnější než vaše. Pleťové produkty mohou používat nejen dospělí, ale díky citlivému složení i malé děti a některé jsou vhodné i pro miminka.

 atoderm

Obličej a ruce jsou nejzranitelnější
Tím jsme se postarali o pokožku těla, péči si však jistě zaslouží i váš obličej. Naneste na něj výživný krém Atoderm Nutritive. Ten kombinuje účinné látky s přírodními extrakty. Bambucké máslo a avokádo jsou přesně to, co váš obličej po pobytu v mrazu potřebuje. Snadno vrátí pokožce její původní komfort a pružnost. 

bioderma atoderm suchá pleťPokračovat můžete péčí o rty, ty bývají obzvláště v zimě velmi vysušené a někdy až bolestivě rozpraskané. Naše rty, na rozdíl od pokožky, totiž neobsahují žádný přirozený tuk, kterým by se chránily, proto rychleji reagují na nízkou teplotu i vlhkost. Pečovat o rty můžete balzámem na rty nebo tyčinkou na rty. Záleží jen na vás, která forma vám více vyhovuje, obě se snadno schovají i v malé kabelce.
Také ruce v zimě velmi trpí, zvlášť když si občas zapomenete doma rukavice. Nehty se lámou, pokožka napíná a je vysušená. Vytvářejí se šupinky, podobné ekzémům. Účinnou pomocí pro zimou vysušené ruce je krém na ruce a nehty, který dlouhodobě hydratuje, regeneruje a vyživuje pokožku rukou a také posiluje její přirozenou biologickou bariéru. Kdykoli tedy jdete ven, berte si rukavice, a ruce navíc pravidelně krémujte.
Dopřejte zkrátka svému tělu zimní péči od hlavy k patě. Je to jednoduché a budete se cítit skvěle i za nejmrazivějších dnů.

bioderma atoderm suchá pleť