Allez au contenu Allez à la navigation

26 Listopad 2019

Dokonalá pleť se Sébium Night Peel

Rituál pro dokonalou pleťse sébium night peel

Mnoho z nás už asi zjistilo, že akné rozhodně nedává sbohem s koncem puberty. Pokud je Váš typ pleti kombinovaný, mastný nebo se sklonem k akné, Vaše pokožka pravděpodobně produkuje nadbytečný kožní maz, který způsobuje rozšířené póry, nepravidelnou strukturu pleti nebo mastnou T zónu (čelo, nos a brada). Často si pak s unavenou pletí plnou pupínků nevíme rady. 

Rovnice krásné pleti je přitom na dosah:Ke zvýšené tvorbě pupínků vede zvýšené Ph pleti -> je tedy potřeba Ph pravidelně regulovat.

S tím souvisí hloubkové čištění pleti od zbytků make-upu a od nečistot, které se na pokožce usadí přes den, i pravidelná péče, kterou pokožce věnujeme po čištění v podobě rehydratace a zklidnění. Na to, abychom se vypořádali s nedokonalou pletí, je potřeba, aby se pokožka také regenerovala.

Peeling: regenerace pleti

Jednou ze známých metod, jak nedostatky pleti eliminovat, je peeling. Ten totiž pokožce pomáhá k rychlejší obnově odumřelých buněk. Jenže…

„Peeling u dermatologa je opravdu drahý.“
„Nechci odcházet se zarudlým obličejem, který je jako v plamenech.“
„Potřebuji jít další den do práce, nechci se vzpamatovávat z procedury tři dny.“


Od peelingu očekáváme účinnost, ale také jemnost a toleranci k naší pleti.

Sérum Sébium Night Peel jemně vyhlazuje a celkově zlepšuje vzhled pokožky. Obsahuje tři klíčové ingredience, které se snoubí ve velmi příjemné textuře séra. Kyselina glykolová (15%) proniká hluboko a jemně do pokožky. Při koncentraci 15% šetrně vyhlazuje strukturu pokožky, redukuje jizvy a skvrny, a přidává pleti zářivost - jedná se zároveň o nejvyšší koncentraci kyseliny glykolové, kterou můžete bezpečně použít doma, a která je proto volně dostupná na trhu. D-Panthenol (forma vitaminu B5) pomáhá zlepšovat hydrataci pokožky, snižuje její drsnost a pomáhá obnovovat kožní bariéru, čímž snižuje možnost zánětu. Komplex Fluidactiv™ je kombinací antioxidantů, které přirozeně vrací maz do normální kvality. Zabraňuje oxidaci skvalenu, pomáhá pokožce zůstat jemnou a póry zůstávají čisté a otevřené.

A proč přes noc?

Keratolytický účinek kyseliny glykolové vede k citlivosti na UV záření, takže je potřeba, abyste se vyhla po působení peelingu slunečnímu záření. To však není jediným důvodem - peeling se přizpůsobuje biologickému rytmu pokožky, která je v noci propustnější pro účinné látky, což umožňuje její lepší regeneraci a obnovu buněk

 

Jak na každodenní péči o dokonalou pleť

Co by tedy ve Vaší denní rutině nemělo chybět? 

Před spaním doporučujeme použít Sébium Gel moussant, který zaručí perfektně odlíčenou a čistou pleť. Následně aplikujte již zmíněný jemný chemický peeling Sébium Night Peel, který se postará o regeneraci pokožky - ten používejte 1 měsíc.

Ráno po probuzení použijte opět jemnou pěnu Sébium Gel moussant, která důkladně odstraní zbytky peelingu a Sébium H2O micelární vodu, která pleť dočistí, ale nevysuší. Pro další péči o pokožku a její hydrataci naneste Sébium Lotion. Na závěr pak pro okamžité a viditelné uzavření pórů (do 15 min) použijte Sébium Pore Refiner a nebo krém podle vlastní volby.

Tip: Sébium Sensitive krém se intenzivně, ale šetrně postará o citlivou pleť se sklonem k akné - uklidňuje a rehydratuje pokožku a eliminuje pupínky. Doporučujeme tento krém zkombinovat s keratolytickou léčbou.

Produkty Bioderma zakoupíte na e-shopu Notino