Allez au contenu Allez à la navigation

02 Únor 2018

Bioderma je nejdoporučovanější značkou mezi dermatology. Děkujeme!


Bioderma je

nejdoporučovanější značkou

mezi dermatology. Děkujeme!

Výzkumná agentura QuintilesIMS se ve svém nezávislém průzkumu zeptala 98 českých dermatologů, jaké značky dermokosmetiky svým pacientům doporučují. Přes 7 z 10 dotázaných lékařů odpovědělo, že produkty Bioderma doporučují velmi často. Zbylí 3 dermatologové uvedli, že Biodermu pacientům doporučují občas. Bioderma je tedy značka, kterou doporučuje naprostá většina z dotazovaných lékařů.


Agentura ve svém výzkumu zjišťovala také preference lékařů u konkrétních kožních onemocnění. Například na atopickou dermatitidu jsou podle 61 % oslovených lékařů nejúčinnější naše produkty Atoderm.


Za úspěchem stojí dlouhodobý výzkum
Účinnost našich produktů a důvěra v očích dermatologů není náhoda ani magie. Dlouhodobě spolupracujeme s odborníky, lékaři a univerzitními a výzkumnými centry. Výsledkem vývoje a inovací je neustálé zlepšování současných produktů a také novinky, které přinášejí na trh skutečnou revoluci. Jednou z těchto novinek je Atoderm SOS Sprej, který uleví od svědění již za 60 vteřin a působí až 6 hodin. Věříme, že i SOS Sprej bude mít nejen mezi dermatology a atopiky úspěch. Každému se občas hodí účinná pomoc proti svědění.

Produkty Atoderm pomáhají i při prevenci
Nemusíte však čekat na doporučení dermatologem. Šetrnou péči svojí pleti můžete dopřát, i když atopií netrpíte a chcete pleť jen více hydratovat. Produkty Atoderm se skvěle hodí právě pro každodenní preventivní péči. Například Sprchový krém Atoderm můžete používat při každém sprchování, stejně tak doporučujeme pravidelně pečovat o rty Atoderm tyčinkou na rty. Atoderm totiž účinně pomáhá zdravé i atopické pokožce.