Allez au contenu Allez à la navigation

18 Prosinec 2017

5 tipů na vánoční balíčky

5 tipů

na vánoční balíčky,

kterými splníte tajná přání

Čokolády z adventního kalendáře pomalu, ale jistě mizí, Štědrý den se blíží, a vy stále hledáte inspiraci pro vánoční dárky? Přinášíme vám pět tipů, jak vykouzlit úsměv na tváři maminky, babičky, přítelkyně, kamarádky nebo sestry – zkrátka všem blízkým, kteří dělají život veselejší a domov hřejivější. A když naši inspiraci doplníte špetkou osobitosti, jistě pod stromečkem zabodujete

Relaxační balíček
Každá maminka by si po náročném dnu plném starostí a povinností nejraději dopřála pořádný relax ve vaně. Mnohokrát se ale stává, že svůj oblíbený koupelnový rituál přeskočí a z důvodu úspory času zvolí pouze rychlou sprchu.

Dejte svojí drahé najevo, že si její každodenní starostlivosti, péče a láskyplnosti vážíte a dopřejte jí chvilku, kdy bude jen sama sebou.

Aby si tento okamžik užila skutečně naplno, připravte pro ni balíček, ve kterém bude vše potřebné pro relaxační lázeň. Můžete ho sestavit ze sprchového oleje, (ano, navzdory jménu se báječně hodí i do vany), pěny do koupele a svíčky s příjemnou vanilkovou vůní. Doplnit ho můžete také župánkem, do kterého se po koupeli obdarovaná zachumlá

Balíček pro pohodové zimní večery
Každý si sice představuje svůj pohodový večer trošku jinak, ale zima bude letos tuhá, takže do balíčku pro pohodový večer určitě doporučujeme zabalit huňatou deku z merino vlny a stylové papuče (nemyslíme ty po pradědečkovi). Pro dlouhé večery se nejvíc hodí kniha. A neznáme nikoho, koho by nepotěšila napínavá severská detektivka. Nezapomeňte ani na pečující kosmetiku, například krém Atoderm Nutritive.

Aby byl dárek osobnější, můžete přidat i krátký vzkaz: „Zasloužíš si chvilku pro sebe za vše, co pro nás děláš. Užij si pohodový večer s tímto balíčkem. Tvůj Ježíšek ♥“ Fantazii meze neklademe, buďte svěží a osobitá.

Balíček s výbavou na holčičí mejdany
Každá z nás zbožňuje holčičí večery, kdy se sejde parta kamarádek nad lahví dobrého vína, natřete si na obličej pleťovou masku a klábosí až do rána.

Připravte balíček s výbavou určenou právě na tyto chvíle, kde obdarovaná najde zmiňovanou pleťovou masku, víno nebo sekt a párty světýlka. Přidat můžete také instantní fotoaparát, který zachytí tyto nezapomenutelné okamžiky.

Balíček ranní záchrany
Oh, zimní brzké ranní vstávání. Určitě to znáte. Venku je stále tma a sychravo a pod peřinou je tak teploučko, že se vám ani nechce ven!

Co takhle balíček první ranní pomoci, který zpříjemní ranní vstávání? Přidejte do něj kvalitní kávu arabica a stylový hrníček. Přibalit můžete také moka konvičku nebo aeropress na přípravu ranní kávy. K ránu určitě patří i kosmetika na ranní rituály, jako je odličovací voda nebo denní hydratační krém.

Balíček kancelářských nutností
Tak. Ranní rituál jsme zvládli a jde se do práce. A i tu si můžeme snadno zpříjemnit. Do balíčku kancelářských nutností také přidejte oblíbenou kávu, tentokrát doplněnou o termohrníček, aby mohla obdarovaná popíjet teplou kávu celé dopoledne. Nezapomeňte ani na čokoládu – nic lepšího na nervy ještě lidstvo nevynalezlo. V balíčku potěší také kancelářské doplňky, diář na rok 2018 a další praktické každodenní drobnosti, třeba balzám na rty.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru dárků a mnoho rozzářených úsměvů u stromečku!